birleştirden Cyborg yapmak ne kadar mantıklı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve saimonnn tarafından 26 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. saimonnn

saimonnn User

arkadaşlar merhaba Cyborg gemisi için tüm parçalara sahibim fakat oyun içinde birkaç arkadaş birleştirle yapmamı mantıklı bulmuyor (onlara gg kapısından çıkmış sanırım) birde illa solace kullan diyenler var (modülleri ile beraber) sizce ne yapmalıyım.yapmalıysam Cyborgmu yoksa dier 2 gemimi? yapmamalıysam bu parçaları başka nerde kullancam? Yaklaşık 2 T kredim var Solaceyi açık artırmadan alabilirim.Gemim şuan Venom ve pvp yapmıyorum.

MrWho bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer Solace için +%15 NPC hasarı ve +%5 hız modülleri varsa Solace ile Sayborg'dan çok daha fazla verim alabilirsin

saimonnn bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Arkadaşlarınızın Birleştir bölümünden Cyborg alma demesinin sebebi, yeni geliştirme sisteminde oil'e ihtiyaç duyacak olmanızdır. O yüzden bence de elinizde crediniz mevcutken açık arttırmadan Solace alın ve gemi yükseltme modüllerine sahip olmanın yoluna bakın :)
    Gemi yükseltme modülleriyle ilgili her türlü bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz;
    İyi forumlar.

Minerva ve saimonnn bunu beğendi.
  4. saimonnn

saimonnn User

bu modüller tüm hesapları bozdu.:D %15 npc hasarı modülünü şeker eventinden elde edebiliyorduk malesef o tarihlerde online olamadığımdan elde edemedim başka nasıl elde edebiliriz gg hafta içi ödüllerinde çıkma ihtimali vardır umarım.Tip olarak en sevdiğim gemi ''Nimesis'' bu modülle beraber süper olurdu.

ben cevap yazarken mesajınız geldi cevap birleştirme nasıl olur bilmiyorum şimdiden kusra bakmayın alt alta yazdıgım için ve cevabınız için teşekkür ederim haklısınız 450 oil gerçekten çok işe yarar yükseltme işinde ama modülleri elde etmek zor olcak yukarda dediğim gibi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2019
    .Paradoks. ve Manitu bunu beğendi.
  5. SELOCAN

SELOCAN User

bende pve oynuyorum ve %15 modülü için etkinlik gibi bişeyler yapsa do ekibi çok güzel olur aslında şu an %5 hız %5pvp hasarı var oda labirent sağolsun.

saimonnn bunu beğendi.
  6. Şuanda (eğer modüller var ise) solace en iyi gemidir,

Lakin, siz yinede cyborg alin,

Niye diyecek olursanız darkorbitin sağı solu hiçbir zaman belli olmaz, hiçbir zamanda belli olmadı, bakarsın yarın cyborga modül gelir, herkes tekrar cyborglara bürünür,

Yedekte en azından hazırda durması bence gereklidir diye düşünüyorum,

Bu benim kendi şahsi fikrim, evet yeni geliştirmede oil istemesi amaçli klan arkadaşlarınız almayın demiş olabilir, lakin eğer her türlü üstesinden gelirim diyorsanız da alın gitsin.

saimonnn bunu beğendi.
  7. GG'den düşme ihtimali çok az. Cyborg'un tekillik 2 yeteneği var, gayet işlevsel. Bence birleştirip alın.

saimonnn ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  8. Bunu söylemeyi unutmuşum gg'den cyborg düşürmek cyborgu bırak hammeri nimesisi, düşürmek, samanyalu galaksisinde, kaybettiğin bir arkadaşını aramak ile aynı derecede eşit şansa sahiptir, gg'den ümidini çek.

saimonnn bunu beğendi.
  9. saimonnn

saimonnn User

herkese cevaplarından dolayı teşekkür ederim.ve almaya karar verdim dediğiniz gibi yarın bir gün Cyborg için modül çıkarsa yine hesaplar bozulur :D

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Cyborg'unuz ile keyifli oyunlar dilerim :) Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. saimonnn

saimonnn User

eklemeden geçemem gerçekten darkorbit forumu oyunun üzerinde benim gözümde :) Konu kilitlenebilir

Minerva ve .Paradoks. bunu beğendi.
  12. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.