Birleştirden DPlink Alamama Problemi.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve FİŞEKGERİDÖNDÜ tarafından 20 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba iyi günler benim büyük bir sorunum var.Oyunda bulunan dplink pet modülü
    gemimde bulunmamaktadır.Gemiye önceden birleştirden aldığım dplink mödülünü
    yanlışıkla sattım.Şuan dplink etkinliği geldiği halde birleştirden dplink
    alamıyorum.Birleştirde etkinlik malzeme bulunduğu taktirde alamıyorum.Bu dplink
    modülü oyunun en iyi ekipmanlardan birisidir.Oyun oynayamıyor hep patlıyorum. bu
    sorunuma bir çözüm bulamayacaksanız oyunuda bırakmayı düşünüyorum.Supporta bu konu hakkında yazdım bana gelen cevap bu support ekibinden.[Tek seferlik birleştirme planları için bir günceleme yok forumda konu açıp güncelleme talep edebilirsiniz] diye cevap geldi bende buraya o yüzden konu açıyorum.Bu konu hakkında yetkililere raporlama yaparsanız sevinirim.İyi
    çalışmalar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2021
    zıyakıng bunu beğendi.
  2. zıyakıng

zıyakıng User

Oyunu oynayan 3 -5 kişi kaldık zaten bırakma oyunu :D Kötü bir durum olmuş gerçekten daha öncede başkası yaşamıştı aynı sorunu ama birleştire şahsi müdahale edemediklerinden büyük ihtimalle sorununa çözüm bulamayacaklardır umarım farklı bir etkinlikte vb. dplink modulü gelirde o şekilde temin edebilirsin

3. bir defa aldıysan onu sattıysan birda o etkınlıkten alamıyorsun 1 kere birleştirme hakkın var kardo benım yan hesap soyuldu ondanda alamıyorum

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği link paylaşımı yasak olduğundan dolayı kaldırılmıştır.

Evet bu genel bir sorun DP-Link satıldığında sistem gereği tekrar alamıyorsunuz. Bu konu ilgili raporlamalar öncesinde yapıldı ve talepler edildi ama teknik ekip değiştirmedi.

Ben tekrar raporlarıma ekliyorum.

İyi Uçuşlar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş