Birleştir'e Surgeon Tasarımı Tekrar Gelsin Mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve PatatesKızartması tarafından 13 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Surgeon tasarımı tekrar birleştire gelsin mi?

 1. Evet :)

  79,2%
 2. Hayır.

  20,8%
 1. [​IMG]
  Daha önce birleştire gelen bu tasarım tekrar birleştire gelebilir. Şu an en iyi tasarım zaten Cyborg yeni başlayan yeni gelişmeye başlamış oyuncular için çok iyi bir fırsat olurdu bu tasarım.
   
 2. Daha çok botların işine yarayacak gibi geliyor bana :)
   
  ERDALBAGGAL bunu beğendi.
 3. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

  İyi forumlar.
   
 4. Şu an 2500 Scrap kasmak İ M K A N S I Z eğer Bot değilsen
   
  ERDALBAGGAL bunu beğendi.
 5. Eğer botsan 10 binde kasarsın 20 binde merak etme :)

  Zaten darkorbit hep botçulara özel yenili getirmeyi sevmektedir :)
   
 6. eray

  eray User

  Kime göre neye göre en iyisi Cyborg :) Ben cerraha sahip olduğumdan beridir -pvp'de kutu toplamak hariç- sürekli olarak cerrahı kullandım.Gelen hız modülüyle beraber 2 gün önce solace kullanmaya başladım. %6 tp,şp ve hasar bence cyborgtan daha iyi.
  Birleştire bu kadar zor gelmesindense xxxx uridium ve üstü alana direkt ücretsiz verilsin. Veyahut başlangıçta oyunculara kolaylık sağlansın isteniyorsa makul bir ücret karşılığında paket olarak(cerrah,16 jeneratör, 3-4 iris gibi) satılabilir.
  Çünkü yeni başlayan bir oyuncunun veya gelişmekte olan bir oyuncunun o kadar çok malzemeyi toplamasının imkanı yok maalesef ki.
   
 7. Gelsin, gelsin. İstenilen malzemeler değiştirilebilir, ille de scrap olması şart değil.
   
 8. birleştire neden gelsin ki 300.000 uriye satılıyordu zamanın birinde pusatı ekledilerde surgeonu neden eklemiyorlar gemiler kısmına.
   
 9. Haklısınız gemilerin veya tasarımların çoğu dükkana eklenebilir. Kutularda aramaktansa uridium ile satın alınır.
   
 10. keskinniyo

  keskinniyo User

  Dükkana kalıcı olarak gelmesi lazım. Hiç olmadı birleştirde kalsın eskisi gibi az tasarım yokki cerrah cerrah diye koştursun millet. Zaten birçok gemi ve tasarıma ulaşılabiliyor bi bu kaldı nazlanıp esrarengiz takılan :)
   
  Saldırı-Hattı bunu beğendi.
 11. lazım değil ama güncel
   
 12. .KABUS.

  .KABUS. User

  Gelsin bence çok güzel bi gemi çok sevdigim bi tasarim renk ama şimdi gelen orkus bütün gemileri öldürdü nereye baksam orkus rüyamda bile orkus
   
 13. Şimdi öyle gemiler çıkmış ki bu gemiye ulaşmak bu kadar zor olmamalı... Yeni başlayan adam nasıl bunları toplayıpta alacak? Bunları toplayana kadar milyon uri kasar daha iyi...
   
 14. oben

  oben User

  nekadar emaa lazeri kastın.
   

Sayfayı Paylaş