Öneri Birleştirilmiş olan gemilerin geri iadesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ersan1005 tarafından 12 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

iade sistemi

1. gelsin

81,0%
  2. gelmesin

19,0%
  1. ersan1005

ersan1005 User

arkadaşlar şu şekilde bi fikir geldi aklıma sadece birleştirmeden yapılmış gemileri (sayborg,nimesis,hammerclaw) hariç tekrardan birleştimeye satabilsek birleştirmek için gereken parça sayısının yarı parçasına geri iade etme sistemi gelse çok güzel olur diye düşünüyorum ben sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum iyi forumlar

2. Güzel fikir ama işlerine gelmeyeceğinden bir gelişme olamaz bence

3. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konu başlığınızı mesaj içeriğine uygun şekilde düzenlenmiştir. Konuyu Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir. Konunuz üyelerden destek aldığı takdirde raporlarımıza eklenecektir.

İyi forumlar.

4. ersan1005

ersan1005 User

yani dediğim gibi gelse çok güzel olur ya iade sistemi gelmesi lazım yada birleştirme parçaları açık artırmaya gelmesi lazım

5. Belirli bir süreye kadar iadesi gerçekleşmesi makul diye düşünüyorum. Misalen 6 aydan sonra iade edilemez gibi.

Sayfayı Paylaş