Birleştirme Malzemeleri Birbirine Dönüştürülebilsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve xKenanBLT tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Sizce Böyle Bir Sistem Oyuna Eklensin mi?

1. Evet Eklensin

96,3%
  2. Hayır Eklenmesin

3,7%
  1. xKenanBLT

xKenanBLT User

Elimizde bulunan gereksiz birleştirme malzemelerini nasıl değerlendirebiliriz diye düşündüm. Örneğin 1 Hibrit İşleyici 330 Hurda istiyor , 4-5 de kolay slot bulamadığımızdan ve elit oyuncuların her daim diğer oyuncuları patlatmasından ötürü 4-5 de hurda toplamamız bir hayli zor. X-3 X-4 Haritalarında forumda geçen canavarlardan hurda düşme olasığını ve benim gözlemlerime göre saatte min. 17 max. 22 hurda toplayabildim. Sabahtan akşama kadar hurda toplayamayacağımız için elimizde bulunan nano çanta ve yüksek frekans kablosunu orta düzey birleştirme malzemesini ( Prizmatik Yuva , Nano Kondansatörü ) dönüştürmeyi , Orta düzey malzemeleri de yüksek düzey ( Hibrit İşleyici , Mikrotransistörler ) malzemelere dönüştürmeyi öneriyorum. Hem elimizdeki gereksiz diyebileceğimiz malzemeler değerlenir hem de Cyborg , Mimesis , Hammerclaw gibi gemileri almamız biraz daha kolaylaşır.

Prizmatik Yuva İnşa Planı : 6 Nano Çanta , 5 Yüksek Frekans Kablosu
    Nano Kondansatör İnşa Planı : 6 Yüksek Frekans Kablosu , 5 Nano Çanta

---- ( İstenen Değerleri Öylesine Verdim ) ----

Hibrit İşleyici İnşa Planı : 4 Prizmatik Yuva , 2 Nano Kondansatör , 5.000 UCB-100 Cephane
    Mikrotransistörler İnşa Planı : 4 Prizmatik Yuva , 2 Nano Kondansatör , 5.000 UCB-100 Cephane

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bölüm kurallarına uygun olması nedeniyle konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne taşımış ve İndex'e eklemiş bulunmaktayım. Konunuz üyelerden yeterli desteği gördüğü takdirde bizler de raporlarımıza eklemekten memnuniyet duyarız.

Ayrıca konu başlığınızı da konunuzun içeriğini özetleyecek şekilde değiştirdim ki bu sayede daha çok oyuncunun ilgisini çekebilir konunuz.

İyi forumlar.

3. xKenanBLT

xKenanBLT User

Teşekkürler :)

Minerva bunu beğendi.
  4. ۰V۰

۰V۰ User

Hiçbir işime yaramayan yüzlerce gereksiz eşya var ve birleştirde bunları kullan(a)mıyorum çünkü bu eşyaları kullanıp elde edeceğim şeylere ihtiyacım yok bu yüzden konu hakkındaki görüşüm olumlu.

xKenanBLT bunu beğendi.
  5. xKenanBLT

xKenanBLT User

:)

6. Çok mantıklı bir fikir.

7. TersLale

TersLale User

Geri dönüşüm güzel olurdu, gemi ve kalkan kasarken bol sayıda donanım gerekiyor.

Sayfayı Paylaş