Öneri Birleştirme malzemelerinde VİP ve %25 İndirim paketi etkili olsun mu ?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Choqomiqson tarafından 11 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Birleştirme malzemelerinde VİP ve %25 İndirim paketi etkili olsun mu ?

1. Olsun

90,9%
  2. Olmasın

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar,

Oyun içinde Birleştir kısmında herhangi bir itemi dönüştürmek için gereken malzemelerde uridium fiyatında vip veya %25 indirim avantaj paketinden faydalanamıyoruz.

Bu konuyu suporta bug hata olarak bildirdiğimde fikir havuzu oluşturmamı söylediler. Oyuna yenilik olarak gelmesi daha uygunmuş demekki :)

Öncelikle VİP ile faydalanacağımız özellikler şunlar

Hesabını Premium'a yükselterek muhteşem özelliklerden faydalan:

- Bir ay süre
    - Her yerde ücretsiz gemi onarımı!
    - Ücretsiz P.E.T. onarımları!
    - Diroitlerin yarı fiyatına tamir edilecek!
    - %50 daha kısa roket doldurma zamanı!
    - Bütün Uridium ürünlerine %5 indirim!
    - 5 saniyede oturum kapatma!
    - %100 tamir botu verimliliği!
    - Otomatik kaynak rafine etme!
    - Bütün radar CPU avantajlarına erişim!
    - 500 birim ekstra kargo alanı!
    - 2 ekstra İşlem Çubuğu!

Ve %25 indirim avantaj paketindeki açıklamada şöyle

Devamlı müşterilerimiz için -Her Uridium alışverişinizde % 25 indirim kazanacaksınız! Haftalık 5,90 TL ödeyerek bu indirime sahip olabileceksin

Bu açıklamalar doğrultusunda birleştirdeki istenen uridium miktarında VİP ve %25 indirimin etkili olmasını gerektiğini düşünüyorum.

Fikirlerinizi yorum olarakta belirtiniz. Teşekkürler.

eva1 bunu beğendi.
  2. eva1

eva1 User

bunun bug hata olması konusunda haklısın dostum +++1 :)

Choqomiqson bunu beğendi.
  3. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Bence Darkorbit Ekibi şöyle düşündü;

"Ulan zaten kolay elde etsinler diye birleştir çıkardık bi de orada da mı indirim yapıcaz?"

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndexkonusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

Bu konu ile alakalı sorumuza merkez ekipten aldığımız cevap, bunun bir hata olmadığı yönünde idi. Düşündüğümüz de birleştirdeki ürünler belli bir tarif ile üretiliyor. Ve bu tarifler sabit olmak zorundadır.

İyi forumlar.

5. Oyunun bu andan sonraki gidişi nerdeyse tamamen birleştir kısmında hani ema rsb ne alırsak birleştirden alıyoruz artık. uridyumu harcadığımız sadece GG ler ve bo2 destekler kaldı diyebiliriz.
    Bu durumda aldığımız %25 indirim avantaj paketi pekde avantajlı olmuyor.
    Sabit olmamalı diye düşünüyorum. Zaten orda yazdığı gibi Her Uridium alışverişinizde yazıyor o_O

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bende sizle ayni düşünce ile bu durumu bizzat sormuş ve bug olarak rapor etmiştim. Aldığım cevap bu durumun bug olmadığı ve tariflerin sabit olması yönünde idi. Zaman geçtikçe bu durumun doğru olduğu kanaatine ben de vardım.

Lakin emin olun konunuz yeterli desteği aldığı sürece raporlara eklemekten mutluluk duyarım :)

İyi forumlar.

7. Teşekkür ederim. Size karşı olarak değil yorumum sadece fikirleşiyoruz :) . Belki bende olumsuz düşünebilirim başkasının açıklaması ile .

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Size tebrik ederim, sunduğunuz fikir oyunda gerçekleşmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş