Destek ``Birleştirme`` nedir ? Nasıl kullanılır ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Test serverlarına girip yeniliği test ettim. Kısa sürdü ama çok iyi bir yenilik olmuş gerçekten. Ben de anlatmaya karar verdim.

Bu yeniliğin adı BİRŞELTİRME. Bir çok oyundaki crafting sistemi gibi işliyor. Bir kaç malzeme ve özden , elde edilmesi zor veya gerçek parayla alınabilen öğeleri alabiliyorsunuz.

Peki neleri alabilirim ?

Cephane , diroit tasarımları , gemi ve tasarımları , CPU/Ekstralar gibi şeyleri alabilirsiniz.

Nasıl çalışır ?

Ana slotunuzda yeni bir ikon belirecek.

Bu ikona tıklayarak penceremizi açıyoruz ;

Birleştirme penceresi hakkında ;

YEŞİL ile boyalı eşyalar , sizde bulunmayan ve birleştirebileceğiniz eşyalardır.
    BOYALI OLMAYAN eşyalar sizde bulunan veya birleştirip elde ettiğiniz eşyalardır.
    EŞYANIN ÜZERİNDEKİ SAAT birleştirme ekranında duracağı zamanı gösterir. Şu anda Cerrah ve Pusat , 22 gün boyunca o ekranda kalacak (Tabii test serveri kapanmazsa :))

Biraz da BİRLEŞTİRME öğelerinden bahsedelim ;

Mucosum , güvenlik tamponu gibi çeşitli Birleştirme süreçlerinde kullanılan tiksindirici , organik bir madde. Gemi-tasarım birleştirme süreçlerinde ve diğer metal bileşenlerden oluşan eşyaların yapımında kullanılacaktır.

Hurda , Birleştirme sisteminin yapı taşı oluyor. Metal veya alaşım her türlü şeyi HURDA aracılığı ile yapabiliyorsunuz. Haliyle en fazla bulabileceğiniz öğe bu olacak.

Prizmatyum , en gelişmiş birleştirme süreçlerinde ve seyrüsefer bileşenlerinde kullanılan bir enerji kristali. En nadir bulunacak öğe bu olacaktır. Haliyle en değerli öğeler de Prizmatyum isteyecektir.

Plazmit ise bir enerji parıltısının katı biçimde toplanması şeklini alan bir madde. Bu öğe yine hurda kadar olmasa da sık bulunabilecek bir öğe olacaktır. Cephanelerde felan daha çok kullanılabileceğini düşünüyorum.

Bu dört öğeyi , görevlerden elde edebileceksiniz. Şimdilik hangi görevler olacağı belli değil ama yeni gelecek olan görevlerde bu öğelerin verileceği kesindir. Sınırlı sayıdaki görevlerde verileceği ise hala meçhul.

------------------------------------------------------------------------------

Bu yenilik ile gerçek para veya Uridium ile alamayacağınız nesneleri , daha kolay bir yoldan elde edebilme şansınız olacak. Şu an test serverinde Diroit kozmetiği , Surgeon , Pusat gibi çok değerli öğeler bulunmakta. Ki bu öğeler Birleştirme sistemine sık sık gelecektir. Bu sayede alınmaları artık zor olmayacak.

Para veren ile bedava oynayan oyuncu arasındaki uçurumu kapatmak adına , çok güzel bir yenilik. Youzu ile yaptıkları iş birliği sonucu kendini iyileştirmeye başlıyor Darkorbit :) Umarım gelecekte eskisi gibi güzel günleri göreceğimiz bir oyun olur.

Şimdilik , bu yeniliği test serverlerinde deneyebilir veya bekleyebilirsiniz.

Saygılar ,

- Loonie Tunes

2. Merhaba ,

Bilgilendirme için teşekkürler.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. Müthiş bir yenilik gibi görünüyor gelince bol bol deneyip kullanasım geldi :D

Merhaba modum acaba ne zaman gelir bu yenilik bilginiz var mı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Nisan 2016
  4. Merhaba ,

Henüz test ediliyor ve kontrolleri yapılıyor. Server'lara ne zaman getirirler bunu şimdiden bilemiyoruz.

İyi forumlar.