birleştirme sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -*SONSUZLUK*- tarafından 2 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. birleştir bölümü açılmıyor sürekli çark dönüyor açıldıgında iste herhagi bir kapıdan atladıgımda tekrardan kendini resetliyor ve çark dönmeye başlıyor arıyeten geliştirme bölümünde malzeme yok diyor bu sorunlar bir çok sorun oluşturdu çünki skaylabda yeteri alan yok demeye başladı geliştirme yaparak ambarıda boşaltamıyorum gemide seprom yada sarı taşta kalmadı kısacası sadece uzay boşlugunda uçuyorum sporta bildirin diyceksiniz bildirdim2 iş günü dediler geçti 2 iş günü sorun aynı 3 iş günü sonunda tekrar yadım yine bi cevap yok

yokmu cevap verecek biri

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2019
  2. bekçi27

bekçi27 User

skylap ilgili olarak kodan kaynaklı 10 k izokronat vermişler onun yuzunde ambar dolu olarak gozukuyor onu kulanman gerek bırlestırme yap hemen atlaya bas sonra bosalır ambarın bende oyle yaptım sımdı sıkıntı yok

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Skylabda yaşanan sorun ile ilgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Sorunun geçici çözümü ile ilgili öneriye ilgili duyurudan ulaşabilirsiniz.

Birleştir menüsündeki hata ile ilgili bize ulaşan bilgi bu sorunun çoğunlukla yapılan uyarılara rağmen güncelleme sırasında aktif şekilde geliştirilmesi devam eden veya toplanmayan öğe sahip üyelerde yaşanmakta olduğudur. Bu konu ile ilgili support biriminden gelen cevabı beklemeniz gerekmektedir. Onlar durum ile ilgili kesin cevabı vereceklerdir. Eminim bu sorun en kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

4. birleştirme bölümü açılmıyorki birleştirme yapıp atla diyeek izokronatları harcim ayrica hangardan satmaya çalıştı satılmıyorda

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yaşadığınız Birleştir menüsü sorunu için support ekibi ile iletişime geçiniz. Sadece support ekibi size yardımcı olabilir.

İyi forumıar.

6. CordisDie7

CordisDie7 User

birleştir sorunu aynı şekilde bende de var tek bende var sanıyordum ama yaşayan varmış, supporta iki kez yazdım ancak hala devam ediyor izokronatlar ambarımda yer kaplıyor atsam atamıyorum satsam satamıyorum jeneratorlerin beslemesi bitecek yakında bakalım o zaman ne yapıcaz cok merak ediyorum

ben güncelleme oncesi geliştirmeleri kullanmıştım ancak toplanmamış öğe bırakmadım uyarıda geliştirme yapmayın yazmıyordu geliştirilmiş öğeleri toplamadan bırakmayın tarzında bi uyarı vardı bende ona uydum o halde ona gore bir uyarı sunsalardı bize. ben de aynı şekilde beslemelerim bitince bu sorun çözülene kadar oyunu oynamamın bi manası olmadığını düşünüyorum

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Elimde olan bilgi bu sorunun güncellem sırasında geliştirmesi devam eden veya toplanmayan öğelere sahip oyuncularda yaşanmakta. Eğer support ekibine durumu ilettiyseniz, gerekli işlemi, sorunun teknik ekibe rapor edilmesini yapacaklardır. Sorun teknik ekip tarafından çözülmesi ne yazik ki support ekibinin elinde olmayan bir durum. Support ekibi sorunları çözen yazılım ekibi değildir. Kendilerini gereksiz yere meşgül etmek sorunun çözülmesini yardımcı olmayacaktır.

Güncelleme öncesi forumda ve ana sayfada geliştirme yapılmaması adına günlerce uyarı yapıldı. Teknik bir nedenden bu hata ile karşılaştınız ve yukarda bahsettiğim gibi bu sorun mümkün olan en kısa sürede çözülecektir.
    İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.