Bitmedi, bitmeyecek!!

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve desperado*47 tarafından 3 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyun Giriş Sayfasından Memnun Musunuz?

Anketin kapanma tarihi 10 Şubat 2019.
  1. Giriş sayfası mı var?

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Alternatif linkler hoşuma gitti hangara girmek içinde link verilsin

25,0%
  3. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Daha çok hayır

75,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu oyunun sorunları bitmedi bitmedi bitmedi ve bitmeyecek, bitmeyecek, bitmeyecekkkkkkk...
    Var olan sorunlar yetmezmiş gibi her gün bir yenisi daha ekleniyor.
    Şimdi de Darkorbitin kendi resmi sitesinden giriş yapamıyoruz.

Giriş yapalım diye de bize alternatif link veriliyor,
    Hemde her server için ayrı ayrı linkler veriliyor..

Gel de gülme!!

Şimdi asıl soru şu;

Ben her gün foruma girip bu linkleri tıklayarak oyuna girmek zorunda mıyım?!

Veya bu linkleri bir yere kaydetmek zorunda mıyım???

Hadi ben girip tıklıyorum peki ya bunu bilmeyenler ne olacak????

Yatırdığımız onca paraya rağmen bize hizmet edemeyen yetkililer aylardır koca oyunun giriş sayfasını bile düzeltemediler. Düzeltmeyi bırak artık oyuna giriş yapamayarak bunu çok daha kötü bir hale getirdiler.

Ben bunlardan hiçbir şey anlamadım bu şirketin çalışanları böyle basit bir sorunun üstesinden gelemiyor mu? yoksa bunu düzeltebilecek bilgiye sahip değiller mi? yapamıyorsanız söyleyin yazılım mühendisi olarak böyle basit bir soruna el atayım. ( Artık tak etti!)

NOT:
    Benim bu oyundan anladığım tek şey kendi paramızla rezil olduğumuzdur. Bakalım nereye kadar sabredecez...

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Girdiğiniz linklerde darkorbitin resmi sayfasıdır. Dns güncellemesi yapılmaktadır yani telaş etmeyin sorun yok..

Bu güncelleme bitene kadar size verdiğimiz linklerden giriş yapmalısınız. Ama kaydeder misiniz saklar mısınız forumdan mı girersiniz size kalmış.

Bunu bilmeyen oyuncular içinde forum var. Foruma girerlerse durumdan haberdar olabilirler. Sizlerde bunu bilmeyen oyuncuları foruma yönlendirerek onlara yardımcı olabilirsiniz.

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.