Bug / Oyun hatasi Bitmek bilmeyen sorunlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-__ARMAGEDDON__-* tarafından 15 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Sürekli olarak giriş yapmak zorunda kalıyoruz. Oyun ara yüzünden atıyor.

-Kuponlarda ve açık arttırmada "ben robot değilim" hatası.

-Birleştir kısmındaki hiçbir eşyanın birleşmemesi veya birleştirdikten sonra toplanamaması.

-Çiçek etkinliği ile yeni gelen eşyaların birleştir kısmında gözükmemesi.

-İstemcide oynarken sürekli olarak "Bu sayfa çalışmıyor" hatasının görülmesi.

-Diroit uçuş düzenlerinin değiştirilememesi.

-Oyunun kısa yol tuşlarında lazerlere, instaya ve emaya basılamama sorunu.

-Konfi ve diroit uçuş düzeni değişimi sonrası 5-10 saniyelik donma.

-Portaldan atlama sonucu oluşan donma.

-Oyun içinde ve özellikle galaksi kapılarında oluşan bitmek bilmeyen lag sorunu.

-Yeni kapı ile bugların sonunun gelmemesi.

-Rütbelerin gözükmemesi.

-Mısır şekerleri hala şerefe dönüştürülmedi.

Bu tarz şeylerin azalması gerekirken artıp duruyor. Raporlandı demekten başka bir şeyler yapılmalı. Güncelleme notu geliyor. Şunu şunu yaptık, şunları düzelttik deniyor. Değişen hiçbir şey yok. Nereye kadar devam edecek bakalım bu durum.

2. xeccex

xeccex User

Aynen katılıyorum ...

3. THE•ROCK

THE•ROCK User

Mısır sekerleri bir daha ki terör etkinliğinde şerefe dönüştürülür.

4. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Oyunun çözülmesi gereken bir sürü sorunu varken, etkinlik getirilmesi ne kadar doğru acaba, !!!

Kaç gündür bu yüzden oyuna fazla girmiyorum,

Mind görevi var yapamıyorum, birkaç klan ele geçirmiş, yazıklar olsun :(

Kapıya hiç girmedim, botçular yüzünden gerekli malzemeleri sağlayamadım.

Bu malzemeleri dükkandan alayım dedim, oyun düzgün değil diye almıyorum.

Çok severek oynadığım oyunun geldiği duruma bak, iyice soğudum oyundan :(

iyiye gitmesi gerekirken gittikçe kötüleşen bir oyun oldu.

Saygılarımla

5. Legend05

Legend05 User

Oyun artık kasıtlı ebedide bozuluyor 246 bölümde patladım çalışan slotlar çalısmadı pet çalışmadı konfi değişmedi bunlar sırayla oldu hepsi sırayla başladı ilk slotlar sonra pet sonra konfi gereksiz yere patladım 1 günüm hiç oldu kapıda olan sorunların hepsi patladıktan hemen sonra gitti bari bakımda diyin kapattında milletin emeklerı çabası gitmesi ama ben daha fazla sabretmiyorum 3 haftadır aynı sorun sürekli gereği yapılcaktır kısa düre vs. vs. vs. doyduk bu boş sözlere insan birazda yüz olur bunları defalarca tekrar ederken bırakıyorum oyunu bunca zaman fazla bile dayandım.

iyi forumlar

6. Her sorun çözümü ortalama 1-2 ayı buluyor yani demek oluyor ki yukarıda ki sorunların çözülmesi 2022 yılını bulur :D :D :D

2021 değil ;)

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz sorunların hepsi raporlanmıştır ve en kısa sürede çözüleceklerdir. Bu süre zarfında bir süre daha beklemeniz gerekmektedir. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.