Öneri BL Görev Tavsiyeleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve namastee tarafından 16 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. namastee

namastee User

Arkadaşlar şu 2 görev tek yapılabilir mi? Nasıl yapabilirim?

2. Tek yapanı görmedim şu ana kadar :D 30+ prometheus olmadıkça tek yapılabileceğini de sanmıyorum bir grup bulmalısın :/

3. Şeref gorevleri oldukları için saglam 8 adet ful elit oyuncuylla hızlıca haledebilirisn onun dışında atendleri koşeye çekip canlarını azaltıp gorevi alıp hızlıca kesebilirisiniz en az 4 kişi lazım her halukarda

4. 1. bi ihtimal de 2. zor görünyor baya bide haritanın durumuna bağlı bazen bl dopdolu oluyor yaratıktan geçilmiyor portalda falan ölüyosun bazen de bomboş oluyor yaratık bulamıyorsun

5. 1. görevi attendelerin canını azalt x4 güve enerji transferi aç bir ona bir ona getir görevi al kes ben öyle yaptım diğer görev ise o haritaları yalayıp yutmuş olduğunu söyleyen 8 kişi ile girdik attendleri gidip mindfire orda kestik ama 100 impulse 85 felan da kalıyor 8 kere denedim sonra soğudum imkansız değil ama yakın

6. 4 kişi yaptığımız oldu bi sarı rütbe 2 sarıya yakın rütbe yüzbaşı falan birde sateğmen gemi bence en önemlisi harita yoğunluğu çok kişi olmalik bi durum yok diye düşünüyorum

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

7 atend görevinizi tek başına bitirebilirsiniz fakat diğer görev için kesinlikle grup bulmanız gerekmektedir. Chatte görevlerinizi yazarak yardım isteyip kendinize grup aramanız sizin için faydalı olacaktır.

İyi forumlar.