BL görevleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlueSparkk tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BlueSparkk

BlueSparkk User

Merhabalar.

BL görevlerinde, 30 dakikada 100 impulse, 50 atend görevindeyim.
    3 haftadır bu görev için uğraşıyorum. Hangi gruba girersem gireyim, 30 dakkada değil 50 atend, 2 taneyi zor kesiyoruz.

Bütün yüksek gemiler görevlerini bitirmiş. BL haritalarında bu görevleri yapıcak gemi hiç yok. Nasıl yapacağız bu görevleri ? Chate yazıyoruz, 3 haftadır uğraşıyorum yok olmuyor kimse yapmıyor bu görevleri herkes bitirmiş geriye 8 irisli gemiler kalmış onlarda kesemiyor zaten.

Şu adminler bi tekrar haritaya cıksada görevlerimize yardım etse :p

Son düzenlenen: 19 May 2020
  2. Normal zamanda biraz zor yaparsın boşuna uğraşma bence. Black Light etkinliği geldiğinde A-BL lazeri x-bl haritalarındaki tüm yaratıklara 8 kat hasar vurur o zaman daha rahat yapabilirsin

3. BlueSparkk

BlueSparkk User

A-BL lazerinden 6 milyon var. Sadece İnvoke ve mindfire yaratıklarina x8 vuruyor, atend ve impulse x4

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Haritada Mindfire Behemoth bölgesinde olan Attend IX NPC'lerinin Darbe Puanlarını azaltmanızın ardından görev kulesine gidip görevinizi alın. Daha sonra da Darbe Puanını azalttığınız NPC'leri sericene temizleyin. Invoke XVI NPC'si ilk hasar aldığında etrafında Impulse II NPC'leri belirmektedir. Onları hızlı bir şekilde temizleyerek görevinizi tamamlamış olursunuz. Böyle zor görevlerde tabiki de grup arkadaşlarınızdan yardım almanız gerekmektedir. Görevinizde başarılar dilerim. Diğer oyuncu arkadaşlarımızın da fikrini alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

5. BlueSparkk

BlueSparkk User

Harita otolarla dolu iken hangi yaratıkların canlarını azaltıp yanından uzaklaşmamızı istiyorsunuz? :) 50 adet atendin canını azalttıktan sonra kuleye gidip, görevi alıp tekrar döndüğümde hangi yaratıkları aynı yerinde bulacağım söylermisiniz?

Ayrıca tek bir haritada 50 adet atend bulunuyor muki ? Mindffire yanında 5 adet atend var. onların canını azalttık diyelim. Geri kalan 45 taneyi ben bulup, canını azaltıp aynı yere getirene kadar diğerleri coktan ordan dağılmış olucak.

Son düzenlenen: 19 May 2020
  6. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Hangi swdesin reis. bende 10 attend keseyim daha sonra o görevde takılacağım beraber yaparız aynı swdeysek

7. BlueSparkk

BlueSparkk User

Tr3 deyim. 3 haftada 4 milyon x4 harcadım ama görev yok olmuyor olmuyor olmuyor. 160 tane enerji transferi gitti. Grup kuruyoruz adamlar atende 10k sıkıyor. 4-5 irisli gemilerle görevi yapmaya çalışıyoruz.

8. Off baya harcamışsınız x4 :(
    Acaba klanınız ile yapma durumunuz yok mu
    Sonuçta ilk 9 da ki klansınız ve oyunun 1. Klanı ile ittifak king ve eob da var
    Niye yapmanız bu kadar uzun sürdü ki :(

9. BlueSparkk

BlueSparkk User

Maalesef klansız yapmak zorundayız klanlı bi şekilde blye girdinmi savaş klanlar başımıza çullanıyor.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kesilen her Mindfire Behemoth NPC'sinin içerisinden 5 (beş) adet Attend IX NPC'si çıkmaktadır. Bu NPC'leri biriktirerek gerekli ilerleme kaydedile bilinir. Attend IX NPC'sinden çok uzaklaşmanız durumunda eski konumuna dönecektir. Sizi takip etmeyecektir. Grup halinde yapmanız durumunda Grup arkadaşlarınız NPC'leri tutma işlemini yapabilir. Bu sürede görev kulesinden gerekli görevi alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

11. Attend konusunda haklı olabilirsiniz ama tr1-5 venüste oynuyorum 3bl haritasında minumum 15 tane bot oluyor çoğunluğu x4 ile 200k vuran rütbeli gemileri bota atmışlar impulse bulamıyoruz normal vakitlerde.Hakeza 5-2 4-5 3-7 benim çoğunlukla vakit geçirdiğim haritalar hepsi bot dolu botlara bir yaptırım olmayacaksa botun linkini foruma sabitleyin herkes kullansın GİŞ'e aykırı ise banlansın artık şu botlar biz de npc kesebilelim.

12. FurkanS53

FurkanS53 User

Klanın neden yardım etmiyor 2k17 de isen rahat bitirebilmen gerekiyor

13. BlueSparkk

BlueSparkk User

Savaştan yaratık kesebiliyormuyuz bi sorsana :)

14. lllecelll

lllecelll User

astepia bende bl görevlerindeyim ama daha senin aşamaya gelmedim.istersen yardım edebilirim.:D

15. BlueSparkk

BlueSparkk User

Veee sonunda gururla bunu buraya atıyorum :D
    An itibari ile BL görevlerini rahat rahat yapabilirim :D

Son düzenlenen: 23 May 2020
    ateistkeci bunu beğendi.
  16. ateistkeci

ateistkeci User

Uuuuuu hayırlı ola :D

BlueSparkk bunu beğendi.
  17. hedefim

hedefim User

Bi ara 3-BL gel de benim görevi de halledelim bende takıldım onda :D

18. BlueSparkk

BlueSparkk User

Asesler sağolsun savaştaydılar tsye geldim rıca ettim 45 kişi bi an haritadaki tüm attendleri topladılar yanıma 12 saniye kala bitirdik :D

19. hedefim

hedefim User

Sen bu kadar zor bitirdiysen imkanı yok ben bitiremem bu görevi :D

20. BlueSparkk

BlueSparkk User

@hayaligenc adminimiz tüm haritaları admin gemisine boğup, bl görevlerini yapacağını söylemişti :rolleyes:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.