Bug / Oyun hatasi BL Gözcüleri Çöp İçeriği

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve gamannama tarafından 11 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gamannama

gamannama User

ya bu sabah gözcüyü kestim normalde çöpünden 3k seprom alıcaktım korsan ganimeti sandığı attı evet aslında bu bir hata değil biliyorum bazen npclerden çöp değilde sandık düşüyor ama bu yaratık bir gözcü nadir bulunuyor ve çöpü ile önem kazanan bir gözcü, hazır skylabım full değil çok işime yarıyordu ve üzdü beni..

2. M-A-Y

M-A-Y User

Gözcü dediğin şey ne

3. BL gözcülerini kastediyor.

Geçmiş olsun.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Evet dediğiniz gibi bir hata değil ama çok az denk gelebilecek bir olay size denk gelmiş gerçekten can sıkıcı bir durum :(

Konu başlığınızı düzenledim.

Blacklight gözcüleri hakkında resmi bir bilgi paylaşılmamıştır, oyundaki kişisel deneyimlerimizden ve oyuncularımızın geri dönüşlerinden toplayabildiğimiz bilgiler ile aşağıdaki tabloyu oluşturabildik. Unutmayın ki, tabloda belli eksiklikler veya hatalar olabilir .
    NPC İsmiUridium ÖdülüÖzel ÖdülÇıktığı Harita(lar)
    Urge IV5,000 Uridium35 I-Oil, 150 Tetrathrin, 80 Kyhalon
    x-6, 5-2
    Attitude XIII5,000 Uridium3,000 Seprom
    X-7, 5-3
    Capital I
    50,000 Uridium-
    X-8
    Regard CXI
    5,000 Uridium35 I-Oil 150 Tetrathrin, 80 Kyhalon
    x-6, 5-2
    Observe X5,000 Uridium3,000 Seprom
    x-7, 5-3
    Find VII
    50,000 Uridium-
    x-8
    İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2020
  5. gamannama

gamannama User

kilitleyebilirsiniz taktir buyurursanızda notlarınıza ekleyebilirsiniz. iyi forumlar.

6. Aliens

Aliens User

Regard içinde Urge'de belirtilen diğer ödülleri eklerseniz daha doğru olur. :) Çünkü ikisi aynı ödülleri vermekte.

Themis. bunu beğendi.
  7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim ilgili mesajı düzenledim. :)
    Konu daha uygun bir bölüme taşınmıştır.

Talebiniz üzerine konunuzu kilitliyorum. Bu haftaki raporlarada öneri olarak eklemesini yapacağım :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.