Öneri BL Güçlendirici Paketi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 10 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Olsun Mu?

1. Evet

68,8%
  2. Hayır

31,3%
  1. BL Haritalarında Rinuks ve diğer BL yaratıklarından düşen montaj malzemelerinin toplamasının çok uzun ve zorlayıcı olduğunu söylemem gerek ancak bunun için bir çözüm önerim mevcut.

BL-NPC-01 Güçlendiricisi:

BL yaratıklarına %5 daha fazla hasar verir ek olarak rinuks, takipçi, ebedi parça ve mindfire beyni gibi montaj malzemelerinin %20 daha fazla kazanılmasını sağlar.

Örneğin 25 rinuks alacaksınız bir yaratık kestiniz ve size gelecek olan miktar 25 + 5 = 30 rinuks olarak hesabınıza eklenecek.

Ödeme yöntemi: 10.000 Uridium. Etki süresi: 10 saat

Impulse II yaratıklarından düşme ihtimali %5'tir. Yaratıklardan 1 saatlik düşecektir her düşüşte 1+ saat eklenecektir.

BL-NPC02 Güçlendiricisi:

BL yaratıklarına %7 daha fazla hasar verir ek olarak rinuks, takipçi, ebedi parça ve mindfire beyni gibi montaj malzemelerinin %20 daha fazla kazanılmasını sağlar.

BL-NPC01 ve BL-NPC-02 varsa sizde, 25 rinuks aldığınızı hesap edin + 10 ile toplamda 35 rinuks elde etmiş olacaksınız. Her yaratık kesiminde aşağı yukarı bu miktara yakın bir artış sağlanacak.

Ödeme yöntemi: 15.000 Uridium. Etki süresi: 10 saat.

Attend IX yaratıklarından düşme ihtimali %5'dir.
    Yaratıklardan 1 saatlik düşecektir her düşüşte 1+ saat eklenecektir.

BL-NPC03 Güçlendiricisi paketi:

BL yaratıklarına olan hasarı %10 arttırır. Ek olarak rinuks, takipçi, ebedi parça ve mindfire beyni gibi montaj malzemelerinin %60 daha fazla kazanılmasını sağlar.

BL-NPC01 ve BL-NPC02 ile birleştirilebilir.

Alınma şekli: Sadece payment.

X4 Happy hour uridium çekimlerinde veya tekli satın alınma yolu ile alınabilir.

Elinizde 3 güçlendirici varsa 25 rinuks alacaksanız artık 50 rinuks almaya başlıyorsunuz.

Dükkanda olacak olan paketler:

10 TL güçlendirici paketi içeriği:

6000 rinuks, 24 saatlik BL-NPC03 30 mindfire beyni, 100 ebedi parça

20 TL güçlendirici paketi:

12.000 rinuks, 48 saatlik BL-NPC03 paketi. 60 mindfire beyni, 200 ebedi parça.

Konu güncellenecektir.

Son düzenlenen: 11 Nisan 2023
  2. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

Pro lazer fullemek için 15.000 adet impulse kesmemiz gerek bu gerçekten çok zor. Bu yüzden bu konuda açılan her konuya olumlu oy kullanacağım.

Desteklerin tüm BL yaratıklarına olması saçma olur. Hali hazırda abl lazeri ile invoke veya mindfire yaratığına 1,2 milyon + hasar verilebiliyor. Ekstra %22 hasar desteği dengeleri bozar. Sadece impulse ve atend için olsa daha iyi.

3. Burada asıl amaç herkese hitap edebilmek. Güçsüz arkadaşlarımızında oyuna tutunabilmesini sağlamak.

4. HAZELNUT

HAZELNUT User

Rinusk kasmak kolay olmalı bence katlayıcı paketi NPC'den düşen rinuskları iki katı olarak versin. Oyum olumlu inşallah Do yönetimi yapar.

sct664 bunu beğendi.
  5. Prometheus şu anda oyunda uridium+lazerle satın alınabiliyor zaten (Ayda 1 tane galiba). BL kapısında da halihazırda güçlendirici veriliyor, daha ne istiyorsunuz anlamıyorum. MMORPG oyun modu denen birşey vardı, siz Pay2Win oyuncuların egolarını parayla tatmin etmek için çıkarılan ,oyunun dengesinin içinden geçen satın alımlar yüzünden yüzbinlerce kişi oyunu bıraktı. Gına geldi sizden. :D

Son düzenlenen: 10 Nisan 2023

6. Bunu sadece pay to win olarak düşünmeyelim. Çünkü normal oyuncularda 2 güçlendiriciyi alarak biraz daha fazla rinuks kasabilecek. Evet uridium ve lazerle satın alınabiliyor prometheus. Ancak ben burada sadece bedava içerik sunarsam Almanya bunu kabul etmeyecek. Mecburen güçlendiricilerin içerisine 1 tane payment sıkıştırmak zorunda kaldım.

Binlerce kişi pay to winden bırakmadı aslında, oyun yıllardır pay to win mantığı ile yönetiliyordu ilk çıktığı günden beri. Hatta o zamanlar LF-3 fulleyip, 8 iris tamamlamak için sadece 250 TL gibi bir ücret yatırman yetiyordu. Oyuncuların bırakmasının temel sebebi 3. parti programların mantar gibi türeyip oyun yönetiminin çok seri şekilde insanların gücü yetmeden inanılmaz zorluklarda ekipmanlar çıkarması ve oyunda olan çeşitliliğin öldürülmesinden kaynaklı.

Oyunda bir ton tasarım ve lazer topu var, sorsan ne işe yarıyorlar? Hiçbir işe yaramıyorlar. Ultra elitler zaten yeni gelen bir gemi varsa onun peşine düşüyor gemi güçlü olacak diye. Aslında bu yanlış olan. Darkorbit yönetimine bizim anlatamadığımız oyunda olan güç dengesini koruyamadıkları. Yeni başlayan oyuncuların oyuna tutunmaları onlar için daha iyi gelir kapısı olacaktır ama ısrarla sıralama oyuncularını altın yumurtlayan kaz olarak gördükleri için bir çok insan bıraktı.

10-25 rinuks ne değiştirir demeyin çok fazla şey değiştirir. Güçsüz adam yaratık kesene kadar bir sürü cephane harcıyor biraz tasarruf etmesi onun yararına olur.

7. Oyuncuların hileye başvurmaları tamamen pay2win politikası yüzünden. Düz mantık açıklayacağım. Örneğin oyunda seninle aynı seviyede ve ekipmana sahip birinin olduğunu biliyorsun. Sen el emeği oynayıp gelişmeye çalışırken diğer oyuncunun para vererek senden çok daha önde olduğunu fark ediyorsun. Bu durumda elle kasmanın bir anlamının olmadığını ve oyuna para vermek istemediğin için de kendine başka alternatifler aramaya başlıyorsun , haliyle bu durum seni direkt olarak hileye götürüyor veya oyundan soğutup bırakmana vesile oluyor. Bigpoint ipin ucunu kaçırmayıp hileye başvuranları , hile virüs gibi yayılmadan sürekli banlamış olsaydı şu an bambaşka şeyler konuşuyor olurduk fakat adamlar yıllardır gram geri adım atmadan oyundaki belli bir kitleden aldığı satış geliriyle yetiniyor. Oyuncu kitlesini arttırmak için sürekli olarak daha fazla satış malzemesi çıkarıp duruyor. Şöyle bir durum da var, bazı oyuncular kumar batağına düşmüş gibi sırf en güçlü olabilmek için varını yoğunu oyuna yatırıyor, Bigpoint de tabii ki insanların bu zayıf noktasını kullanarak onların daha fazla bağımlı olmasına sebep oluyor. Bu aynı kumar oynarken kaybettiğin parayı geri getirmek için daha fazla para kaybetmeye benziyor.

8. pay to win konusunda sizlere katılmıyorum darkorbit bence en az pay to win mmorpg oyundur. Başka oyunların adını vermek yasak olabileceği için paylaşmıyorum ancak pay towin değil. Sadece süreç olarak insanlardan çok uzun süreler istediği için bu durum böyle. Bot kullanılmasının en önemli sebebi de bundan kaynaklı bence. En basitinden 20 seviye pro yapmak için kaç tane malzeme istiyor. Bugsuz tamamlayabilen yoktur.

9. Prophecy

Prophecy User

Benden bir +1 oy geldi

10. Güncel.

11. KruelSiege

KruelSiege User

Belirli bir seviyeye kadar olursa olur. Sonrası sıkıntı. Zaten BL haritasında dönen mevzular belli. Birilerinin ekmeğine yağ sürmeye gerek yok. 17 ya da 20 levele kadar falan olabilir

12. JohnDoe

JohnDoe User

Çok güzel bir düşünce ancak şu illegal yazlılım kullanıp hesap ticareti yapanlar için çok iyi bir yenilik olur o yüzden bence yapılmaması gerek. eğer şu illegal yazılım olayı olmasaydı bence harika bir yenilik olurdu.

13. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Konulara "güncel, up ve +" benzeri kelimeler yazmak yasaktır. :)
    En kısa zamanda konunuz "İndeks" bölümüne kaydedilecektir.

İyi forumlar.

14. hayır dedim zaten olan destekleri güçlendiricileri göremiyorum.ben gemiyi geliştirdikçe gemi zayıflıyor.başkaları zaten blde 1milyon üzeri vuruyor daha neyin desteği paketi?
    biz 100 bin 200 binleri tırmalarken 300 görecez diyemi yeni destek istiyon?
    1milyon üzeri vuran bakmışsın 2 milyon üzerine çıkmış:(((
    çıkmalarından rahatsız değilimde benim çok düşük vuruyor olmam çok can sıkıcı

15. .Hakan.

.Hakan. Guest

Bir arkadaşımızın dediği gibi belirli bazı seviye aralıkları için hasar destekleri satılabilseydi güzel olurdu.
    Diğer türlü pek olumlu gözükmüyor benim için de.

16. lordm0zart

lordm0zart User

aslında çok da zor olduğunu düşünmüyorum 10 sene sonra oyuna dönen biri olarak ben bile görevleri tamamladıktan sonra ebedi kapıyı keşfetmek suretiyle minde gidip kutu almaya çalışıyorum, ki illa gün içerisinde kontrol ede ede 3-5 kez alıyorum, en kötü 1 ebedi kapı parçası birikiyor, 10 yıllık gemi bile ebedi kapıda 90. waveye kadar geliyorsa, son 2 senedir aktif oynayanlar çok çok daha ileri gidecektir, 90. waveye kadar 6000 rinusk garanti kasılıyor yani çok oynayan birisi gün içerisinde 3-4 kez ebedi rahatlıkla döner