Bl Haritaları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..ZEVZEK.. tarafından 1 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ..ZEVZEK..

..ZEVZEK.. User

Bu 3bl ve diğer bl haritalar çok gereksiz ve görevleri tek kişi için çok zor. Bu etkinliğin kaldırılması çok daha uygun airietten klansız olmaz

2. ateistkeci

ateistkeci User

Görevler grup bularak çok kısa sürede yapılabilir ben 2-3 kişi bularak 1 hafta gibi kısa bir sürede 10 görevi de tamamlayarak 10 lazerimi de almıştım :p

3. Bu bir etkinlik değil yeniliktir ve kalıcıdır.

4. Aliens

Aliens User

Oldu paşam. :D Sadece görevleri yapamadınız diye koca içeriğin mi kalkması gerekiyor? :)
    Arkadaşların dediği gibi grup arayabilirsiniz. O şekilde yapan bir çok kişi görüyorum haritada.

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Öncelikle BL Haritaları etkinlik değildir. Oyuna yeni eklenen kalıcı haritalarımızdan üçüdür. Görevlerin zor olması gereksiz olduğu anlamına gelmez DarkOrbit tamamiyle bireysel bir oyun olmamakla beraber grup arkadaşlarınız ve klan arkadaşlarınızla bu görevleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ocak 2020
    Minerva bunu beğendi.
  6. Gruba filan ihtiyaç yok,eğerki o haritaya girip ekipman kasma konumuna gelmiş bir oyuncu isen mutlaka üstesinden gelirsin.Biraz yüksek vurman ve elit harcaman yeterli olacaktır kanatındayım,zaman alması vede zorlanmanız doğaldır.Haritaların yoğun oladığı aralıklarda daha kolay yapabilirsiniz,kolay gelsin.

7. Aliens

Aliens User

50 Attend ve 100 Impuls'u 30 dakika içinde kes görevi hiç kimsenin yapabileceği bir görev gibi gelmiyor bana. :) Mecbur grup lazım. Daha öyle bir iki görev daha var.

8. Ben yapmadım mesela şuan sadece 8 tane eksiğim var.:) Rinuks kasıp alıyorum. Minnet etmeye değmez.