Öneri BL haritaları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve BaMbUlBeee tarafından 30 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

invokeye kalkan koruma gelsinmi

1. gelsin

59,1%
  2. gelmesin

40,9%
  1. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

herkese selam kısa ve öz yazı cam sadece kendi fikrim bildiğininiz gibi bl haritasında invokeleri kesip impulseleri bırakıyorlar ve haritalarda kasılmak yeni başlayan prometıus lazer kasmak için zorlanıyorlar hatta kasılamayıp sabahki gelecek reseti bekliyorlar ( şimdi invoke ye sıkdıktan sonra impulseler çıkınca onları kesmeden invokeye hasar işlemesin mecbur bırakılsın etrafındaki çıkan impulseleri kesmeden invokeyi kesemesinler kalkan koruma olarak başka fikri olan arkadaşlar varsa ekleyin el birlik düzelsin bu sorun ortadan kalksın açtığım konuda yanlış lık varsa admin arkadaşlar düzeltiğiniz içinde teşekürler iyi forumlar saygılar

Son düzenlenen: 30 Aralık 2021
  2. tryhardD

tryhardD User

Bu durumun sebebi ebedi kapının ödüllerinin doğru düzgün düzenlenmemesi. Rinusku o kadar fazla veriyor ki gemiyi çayıra salanlar impulse'a ateş etme gereği dahi duymuyorlar. Ve oyuna bindirdiği yükü de düşününce hala müdahale edilmemiş olmasında da bir kasıt olduğunu düşünüyorum. Almanya kendi küçük aklınca oyuncularına ceza kesmeye çalışıyor herhalde. Sadece ödülleri iyileştirseler bile insanlar bir daha haritada ne attend ne de impulse sağ bırakır. Ve her ne kadar işin bir ucunun eliyle oynayanlara da lag olarak döndüğü gerçeğini düşünsem de invoke görevlerini bitirmemi bu duruma borçluyum ve asıl sorun bu durumda invokeların başının inanılmaz kalabalık olması. Bu sorun çözülmeden önce invoke ve benzer duruma maruz kalan cubikon sorununun çözülmesi gerektiğini düşünüyorum tabi nuhtemelen boşa konuşuyoruz. Milletin son 1 senede buglamadığı şey kalmadı ama hala ceza vermeye çekinen ve daha acısı sorunlarını çözmeye aciz bir teknik ekipten bahsediyoruz. Maalesef herkes bunu desteklese bile bir şey değişmezdi... Ta ki içlerinden biri bu durumdan da oyuncu yolma yolu keşfedene kadar...

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde düzenlemenizi; daha sonrasında içerik olarak biraz daha detay katmanızı rica ediyorum.

https://board-tr.darkorbit.com/threads/guencelleme-ve-fikir-havuzu-sistem-ve-kurallari-2019.142986/

İyi Forumlar Dilerim.

4. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

adminim siz yapabilirmisiniz düzeltmeyi rica etsem ben anlamıyorum pek sadece yardım etmek istiyorum arkadaşlara yeni pro lazeri kasanlara benim hesabım full ihtiyscım yok bl haritasına

5. bu önerin yerine şu olabilir cubi mantığı gibi 5 dkk geçtikten sonra protegitler yok oluyo ya impulse ler de invoke bölgesinde yok olsun kesilmeyen impulseler

uçkw bunu beğendi.
  6. smoonrise

smoonrise User

Sende bir konu içerisinde açarsan onada destek veririz hangisi kabul görürse merkezden onu uygular böylece çözüm içib alternatiflerimiz olmuş olur .
    Bence hem bu konudaki fikir hem senin fikrin güzel değerlendirilmesi ve destek görmesi gereken fikirler ...

..blade..53 bunu beğendi.
  7. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Düzenlemeler yeterli görünüyor. Konu indeks bölümüne eklenilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  8. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

illegal kullananlar kendini nasılda belli ediyor hayır oyu vererek işinize gelmiyor ben inanıyorum bu olmasada buna benzer bi formul uygulayacaktır admin arkadaşlar ve merkez ekip

9. impulse ve attend de belli bir şans oranı ile ebedi parça düşürse bence olabilecek en iyi çözüm olur. tıpkı agatus un %100 akik verip spinellerin belli bir şansla eser miktarda akik atması gibi. impulse ve attend leri kimse bırakmaz böyle olunca. ki zaten 25 epedi cpu hedefini yetiştirememiş bir insan olarak, (invoke daki kalabalık ve mind ın ise hilelilerin tekelinde olmasından ötürü cpu kasamadım/ ya da pes ettim) kesinlikle ebedi parça açısından bir çözüm yoluna gidilmesi gerektiğini düşünüyorum. hem impulse sorununu hem ebedi parça sorununu çözebilecek aklıma gelen tek yöntem bu.

tryhardD ve BaMbUlBeee bunu beğendi.
  10. Bl beni ilgilendirmediği halde yeni arkadaşların belki işine yarar diye oyumu gelsin olarak kullandım lakin bu durumu yeni başlayan arkadaşlar avantaja da çevirebilir. Şöyleki tamir olmak için porta kaçanların peşinden getirdikleri impulseleri portta bekleyerek rahatlıkla kesebilirler. Attent görevi için ise ya bl nin sakin zamanında girecekler ya da birinden kısa bi yardım alacaklar (eh birazda zahmeti olacak).
    Yinede oyumu olumlu kullandım.

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  11. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

aynen bu fikir daha iyi bencede ozaman ben bile keserim x2 le impulseleri ama diğer türlü zaman kaybı :D

12. Bence ınvoke yi kaldırsınlar .Yerine KEVOIN getirip bo tları kessin:).Anca intikamını alır ınvokeler:))

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  13. servere göre değişiyor galiba ama ben tr4 de hafta içi böyle bi sıkıntı yok diye hatırlıyorum.
    sadece hafta sonları steadfast ve diğer strokelight npc si sıkıntı oluyo bunun çözülmesi lazım.

Sayfayı Paylaş