Öneri BL Haritalarına ek Yeni harita

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve TALIPHAN tarafından 19 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Şirket içi 20 lvl üstü , düşman giriş seviyesi 26 lvl olan BL haritası gelmeli mi ?

1. Kesinlikle katılıyorum

72,7%
  2. Harita gelebilir ancak seviyeler konusunda düzenleme yapılmalı

9,1%
  3. Hayır gelmesin

18,2%
  1. TALIPHAN

TALIPHAN User

Merhabalar,

Bence en az giriş lvl li 20 olan yeni ' BL ' haritalarının gelmesi gerekiyor, hatta oraya girdigimizde kafamızın rahat olması için düşmanın giriş seviyesi 26 olmalı , bence oyunda ciddi bir eksiklik bu , 20 lvl ve üstü kişilerin girebilecegi ve extra güvenlikli bir map , uridyum ve kredi kasmak için gerekli, bir çok kişi benim gibi iş yerindende oynayabiliyor oyunu ve iş yerinde oynadıgımızda yapacaklarımız sınırlı çünkü ne zaman kafamı farklı yere çevirsem 10 dk sonra ölmüş oluyorum , 1.2 BL --- 2.2 BL --- 3.2 BL haritaları açılabilir oyunda

2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Kurallara uygun olarak konu açtığınız için teşekkürler. Konunuz an itibari ile Güncelleme ve fikir havuzu indexine eklenmiştir. Arkadaşlarımızında desteklemesi ile raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

GRANDMENTOR_OF_SPACE bunu beğendi.
  3. Gerek olmadığını düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş