Geri bildirim Bl haritalarındaki attend miktarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _ÜRKüTüCü_MeLeK_TR] tarafından 13 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba, bir geri bildirimde bulunmak istiyorum ama supportu bununla meşgul etmek istemediğim için foruma yazmayı uygun gördüm.

Bildiğimiz üzere birkaç hafta önceki gelen güncelleme ile impulse radyasyondan spawn olmayı bırakmış ve haritada spawn olmaya başlamıştı ve rinusk kasılması kolaylaşmıştı ama şu birkaç gündür benim 3bl'de, arkadaşlarımın ise diğer bl haritalarında bana söylediği şekilde inanılmaz bir attend yoğunluğu var. 3bl haritasının sadece ortasında benim saydığım attend sayısı 22 ve bu attendler kasılmayı inanılmaz zorlaştırıyor. 28 tane prometheus lazerim var, sarı taş besli, çift destek ile burguda job-100 lazeri ile 200k vurarak impulse kesiyorum ama en fazla 5 tane kestikten sonra tekrar can yenilemeye gitmek zorunda kalıyorum. Attend kesersek azalır diyerek arkadaşlarım ile 20'dan fazla attend kestik ama sürekli gelmeye devam ettiler.

Gelen bir güncelleme attend miktarı mı arttırıldı? Eğer arttırılmadı ise geri bildirimim bu attendlerin azaltılması yönünde olacaktır. Çünkü yanyana oldukları zaman 150 bine ulaşan hasarları görebiliyoruz ve rinusk kasmak inanılmaz zorlaştı. Önceki hafta 22 prometheus lazer ile en geç 3 saatte 1 pro lazer kasabiliyor iken şuan 28 prometheus lazer, besleme, destek olmasına rağmen 5 saatte 1 tane prometheus lazer anca kasabildim.

Son düzenlenen: 13 May 2019
  2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bize gelen bilgi doğrultusunda sadece İmpulse II yaratığının radyasona kaçma/doğma sorunu düzeltilmiştir. Attend yaratığı doğma oranı aynıdır.

İyi forumlar

3. hocam mind kesilirken attend atıor bildiğim kadarıyla o yüzden haritada normalde olması gerkenden fazla var yanı impulse gibi invokeda impulse attıgında olması gerekenden cok geliyor impulse sayısı

4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Evet, Mindfire Behemoht çok sık imha edildiği ve DP belli bir limite indiğinde çıkardığı Attend'ler Attend imha edenlerin az olması sebebiyle miktarı bir süre sonra yığılma meydana getiriyor. Bu bir hata değil.
    Başka bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar diliyorum...

5. .maxpayne

.maxpayne User

hata değil ama zorlaştırıcı düzenleme yapılsa iyi olur

6. ProGamerTi

ProGamerTi User

S. A. bu konuya bende yorum yazmak isterim eskinden invoke keserek pro lazeri yapmaya calisirdik simdi ise impulse coklugu ile daha rahat kasilabiliyor arkadaslar birakinda atendler biraz fazla olsun o kadar rahat kasarsan ne anlami var. Benim gorusum bu sekil eskiye gore gayet iyi.

7. Zorluk seviyorsan buyur gel 10 tane attendın arasından impulse kesmeye çalış. Tr4-6 serveri bl haritaları

Konu kilitlenebilir. Teşekkürler

8. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Rica ediyorum efenim, konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar diliyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.