Bl Haritası Abide Npcsi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve HamsiKraker tarafından 23 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Arkadaşlar merhaba. Promethus görevlerini yapıyordum. 4-5 prolu gemim var. impulse attend kesmem gerekiyor. Ama bl haritasında abide isimli bir npc var, vuruş menzili aşırı yüksek, 2-3 tanesi geliyor kaçamıyorumda direkt patlıyorum. Portalın orada duruyor şuan. Ne kaçabiliyorum ne portaldan çıkamıyorum. Pro kasmak için taktik var mı ? Bu abidelerden nasıl kurtulurum veya siz abidelerle nasıl başa çıkıyorsunuz?
   
 2. birileri kescek veyahut ordan ayrılmaları gerekcek . bence onları uzak bir yere goturmeye çalış yolda patlarsan bile hangardan gelip dondugun zaman portalda olmayacaklardır .
  guvenli kasılmak için Taş diye tabir ettigimiz klan savaş istasyonu meteroidlerinde takıl görev kulesinede yakın
   
  HamsiKraker bunu beğendi.
 3. Abideyi gördünde ona abi demeni bekliyor olabilir
   
 4. Canları az olunca rastgele sağa sola gidiyorlar ama canları az değilse onların yanında impulse kesmemen gerekiyor , dediğin gibi menzilleri yüksek , hızlılar , sen bir impulse'u portala çeksen dahi o esnada çevrede abide varsa sana hasar verebiliyor . Normalde kamufle olunca impulse'lar peşini direk bırakıyor ama abide'ler için bu geçerli değil , önceden seni hedeflemişse arkandan gelmeye devam ediyor . Yani sen impulse'u taşa ya da portala çektiğin zaman çevrede abide olmaması lazım , sonradan gelseler dahi halihazırda portalda ya da taşta olduğun için saldırmıyorlar . Taş genelde daha tenha , daha sakin oluyor . Kamufle haldeyken taşa giderek çevredeki impulse'ları o bölgede kesmen en iyisi .
   
  HamsiKraker bunu beğendi.
 5. Merhaba,

  Bu görevlerde grup eğer yoksa, abide'den kaçmak için klan istasyonuna veya portala çekmeniz daha iyi olacaktır. Prometheus'un şu an en iyi lazer olduğunu düşünürsek görevlerin zorlaması normal bir durum :)

  İyi Forumlar.
   
  HamsiKraker bunu beğendi.
 6. Şuan için bulduğum çözüm abidenin canını azaltıp kaçmasını sağlamak. Yoksa dediğiniz gibi peşimi bırakmıyor kaçamıyorsun da. Hepinize teşekkür ederim konu kilitlenebilir. :)
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 7. Merhaba,

  Çözüm bulmanıza sevindim, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş