Bug / Oyun hatasi Bl haritası ve Slot sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve smoonrise tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. smoonrise

smoonrise User

Bl haritasında invoke kesiyorum fakat hem portal atlayışları sorunlu atlayışlar donuyor aşırı ağır atlıyor portalda takılma zamanı gibi hatta bazen arka tarafa geçince 15 atlayamazsın uyarısı geliyor o kadar geç atlıyor portal , hızlı slotlar sorun var buga rsb ema insta buga düşüyor siyah oluyor seçilmiyor kullanılamıyor dirot düzenleride takılı kalıyor mevcut seçili harici başka uçuş düzenine geçmiyor hem slotlartdan değmiyor hemde slotlara süreklediğimiz menüden değişmiyor ve konfi değişimi sırasında anlık donmalar oluyor kasmalar mevcut bunları merkeze iletin acil bir düzeltme lazım gibi .

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  2. Tam ben konu açacaktım baktım aynılarını yazmışsın zaten. Bunlara ek olarak bir süredir devam eden lazerlere hammadde BESLEYEMEME sorunuda devam ediyor. Bir kaç gün önce konu açmıştım bu sorun ile ilgili bana çerez sil, kapa aç vs. önerilerde bulunuldu. Hayır efendim sorun bizde veya bizim pc de değil, sorun DO yazılımında.

3. smoonrise

smoonrise User

Dostum ben sabah hız ve lazere besledim sorun olmadı tarayıcıdan giriyorum ama onu belirteyim client sorunlu diye önemli işleri tarayıcıdan yapıyorum sende tarayıcıdan giriyorsan farklı birkaç tarayıcı bulundur bilgisayırında benim gibi operagx , edge , maxton , crome var bende bir sorun olunca sırasıyla hepsinde deneme yapıyorum ben .

Arama kısmına '' cmd '' yaz enter .
    (Bilgi sahibi değilsen bu adımı atla yada y.tubeden video izle , release kod ile netin gider - renew kod ile geri gelir netin )
    - ipconfig /release
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns
    Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    içindekileri sil .
    C:\Windows\SoftwareDistribution\Download içindekileri sil.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\#SharedObjects
    içindekileri sil.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\macromedia.com\support\flashplayer\sys
    içindeki settings.sol hariç sil.
    Arama motoruna '' Global Storage Settings Panel '' yaz ve oradaki ayarı sınırsız çek .
    (her çerez silmeden sonra bu işlemi tekrarla )
    Tarayıcından oynarken gizli mod açıp çerez birikmesini engelleyebilirsin depolacak dosyalarıda azaltırsın yinede çerezleri aralıklar ile kontrol edip silmelisin .

Bunlar genel olarak sorunlar için kontrol edilmesi gerekenler , bunları bir yere yedekle sorun oldukça uygula , bunlar dışında bios güncelleme , ekran kartı sürümü güncel tutma , tarayıcıyı güncelemesini kontrol et ve flashplayeri arada sil yeniden yükle bazen o bile sorun çözüyor , modem sürekli açık kalıyorsa 7/24 oyuna girişten önce 15 - 20 dk kapalı tut öyle giriş yap ve masa üstü kullanıyorsan kasa temizliği ve hava akışına , sıcaklıklara ve termal macun yenileme konularına dikkat et .

4. Öneriler için teşekkür ederim. Ortalamanın üstünde bir sistemim var (hatta iyi diyebilirim) ve kasacak hiç bir program vs. yüklü değil. Ayrıca daha 2 hafta önce bakım yaptım ve yeniden formatladım (zaten 1 yıllık cihaz).
    Yukarıda yazdıklarına gelince benzer sorun yaşayan arkadaşlara bu şekilde copy paste yapıyorsun bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorsun eyvallah. Fakat benimde yazdığım gibi sorun bende veya benim pc de değil sorun DO yazılımında, biliyorsunuz yıllardır önüne geçilemeyen 3. parti yazılım kullanılması, buglar, donmalar, kasmalar devam ediyor.
    Ben clientin hatalarını bildiriyorum bir nevi geri dönüş gibi ki hatalar tespit edilip gereken yapılsın diye. Sonuçta 2 ay gibi bir zaman kaldı tamamen cliente geçmeye. Fakat çok kez bu geri dönüşlere `sanki hatalı bizmişiz gibi` çerez sil şunu yap bunu yap denmesi sorunları görmezden gelme veya oyuncuyu dikkate almama izlenimi bırakıyor bizde. Bunun bilinmesini istedim sadece.

5. adeniza

adeniza User

Sorunlarınızın bir çoğu Yeni pet DP ve HP modüllerinden kaynaklanıyor olabilir. Bu modülleri taktığımda aynı sorunları yaşadım. Pette bu modüller takılıysa çıkarıp bir deneyin.

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili durumlar raporlara eklenmiştir, geri bildiriminiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi Forumlar.

7. smoonrise

smoonrise User

Sanırım yeni modüllerden bahsediyorsun şamandra ile dp ve dmg veren , dp vereni zaten almadım vuruş vereni hiç kullanmadım buglu diye sürekli şamandıra bırakıyor fps kastıryor diye . DP artıran protokolleri dediysen onlarda yok bende protokol olarak yaratık 10 2 adte radar var modül olarakda düşman bulucu , kamikaze , dp link , pet tamir , kombo tamir ve kombo koruma modülü var . Bu sorunu hangisi yaratıyor bilemedim . Titan. mod raporlandı dediğine göre bekleyip çözüm yada sorun kaynağını öğrenicez .

Bendeki sistemde üst seviye r5 3600 ve rx5700 var ama sanki yokmuş gibi oyun lag var donma var portal geç atlıyor vs. azaldığı zamanlar oluyor çoğaldığı zamanlarda oluyor ama tarayıcı üzerinden olduğu sürece bu sorunların oyun kaynaklı olduğunu kanıtlamak (merkez'e) zor zaten sana yazdıklarımı yıllar içerisinde tecrübe edip öğrenedim :) client bekliyorum aynı bahaneler olacak mı diye (merkezin) o zaman bu portal sorunlarına laglara ne diyecekler bakalım ben sv birleşmesi haberinden beri rutin bir lag donma ve portal atlama sorunu yaşıyorum ama çözüm yok yeni bilgisayar sonrası düzelme olsa bile hala kalabalık gemi içerisinde tekrarlıyor bu sorunlar ki sistemim nasıl belli , yağacak bişey yok tam geçiş sonrası düzelmesini beklemek tek çare şuan olmadı bırakıcam yapacak bişey yok bu şekilde oynamaktansa bırakmak çok daha mantıklı . Diğer konu ise o kadar çok çerez silmeden yada yazdıklarımı denemeden yazan varki artık ilk bunları uygulatıyor modlar sonra sorun hakkında bilgi alıyorlar ki hak veriyorum o konuda biz 1 kişi ile muhatap oluyoruz modlar onlarca kişi ile tam ve çözüm odaklı yazmak lazım sorunları birden çok deneme ile emin olup öyle sorunu yazmak lazım yani sorunların kaynağı için seçenekleri azaltmak lazım .

8. Sistemlerimiz birbirine yakın bendede tek fark asus rog strix radeon rx580 var. Az önce internetin ping değerlerine baktım. Ping 10 , jitter 1 çıkıyor. Yani internet problemimde yok. Oyun oynarken fps değerleride 60 civarında geziyor. Artık sistemimde bir sıkıntı olmadığı aşikar.​

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz önceki talebinize yönelik kilitlenmiştir. Yeni yaşanan sorunlar tek bir başlık altında toplanmış olup; mesaj içeriğiniz taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.