bl haritası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve reklesis tarafından 16 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. reklesis

reklesis User

bu behemınt denen yaratıktan çıkan beyin isimli hammaddeyi başka yerden temin etme imkanımız varmı acaba ?

2. bir ara kampanya vardı , payment ile yani para verip alınan uridium mu yoksa destek miydi tam hatırlamıyorum bir şey vardı , her neyse işte bunu satın alınca hediye olarak o bahsettiğin hammadde verilmişti , bunun dışında başka yerden temin etme imkanın yok diye biliyorum yani o yaratıkla cebelleşmek tek çaren :)

3. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Mindfire Beyni Mindfire Behemoth'lerden düşmektedir. Ayrıca bazı görevleri gerçekleştirerek de Mindfire Beyni elde edebilirsiniz. Karaşimşek etkinliği ile ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Mart 2019
  4. yanlışım olabilir ama invoke XVI den mindfire beyni çıkmıyor diye biliyorum

5. mindfire beyni sadece mindfire behemoth dan çıkar veya para ile satın alınabilir haricinde başka yerde bulamazsın ınvokelerden sadece rinusk ve back lıght takipçisi düşer mindfire beyni düşmez adı üstünde mindfire...

6. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhabalar,

Hatırlatmanız için teşekkür ediyorum. Mindfire Beyni; Mindfire imha ederek, Helix Katladıkça Kazan zamanında uridium satın alarak veya bazı görevlerden ödül olarak kazanılabilir.

İyi forumlar.

VALEYARD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.