Öneri BL haritası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve InYourFace tarafından 12 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. InYourFace

InYourFace User

Bl haritası min seviye 24 olacağına max 18 olması gerekirdi ya böyle saçmalık olurmu attend denen npc nin 9m kalkan dp var zaten dakikalarca sürüyor geliyor rütbe kasan sıralamadaki bir adam katliam yapıyor ben 5-10 dk attende uğraşırken kesilceksem ne anlamı var biraz insaf ya rütbe kasacak adamın orada ne işi var.Ben 21 seviye olduğum için onların bl sine giremiyorum ama gidip attend invoke de canı yokken orgeneral kessem kötü mü olurdu ama orgeneral adam gelip acemi yüzbaşı kesebilir böyle bir saçmalık gerçekten görülmedi ya adam bi girse 10-20 adam kesiyor sonra 10 dk bekliyor tekrar geliyor bizde 50 attend görevini 1 ayda yaparız sahi sonra ne görevi var ?Bunu yazarken biraz sert konuştum ama kusurada bakmayın kaç saatiri adamın bl yi terketmesini bekliyorum artık tepem arttı oyunda rütbeden başka bir amacı kalmamış adama av oluyoruz burada .

Ve şaka olmalı bu bl de düşman adam benim bl haritamda portalda koruma mı oluyor??Saldıramıyorum gerçekten rezilliğin daniskası.

Son düzenlenen: 12 Kasım 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
  2. ŞahFD

ŞahFD User

50 attend maximum 2 güne yaparsın ben bir güne yapmıştım, x3 x4 sık, grupla yaparsan daha çabuk biter, bende çok patladım zamanında tıpkı senin gibi, ama şuanda full prometheus oldum, görev denetim kulesinin olduğu yerde, klan istasyonunun olduğu yerde, kendi 1-8'nin olduğu portlarda uyutmayı deneyebilirsin.

InYourFace bunu beğendi.
  3. InYourFace

InYourFace User

Bulunduğum serverda en zayıf şirketteyim

Yıldız sisteminden baktım şuanda kırmızı olmayan 1 tek harita var 1-7 :)
    Bütün klanlar karma bl de düşman sıkınca 3 tane mmo lu da bana sıkıyor :D
    Az önce 7 tane vru oyuncusu bl de kasılıyordu 1-bl :D Portallarda hep düşman:)
    Buda yetmezmiş gibi adamlara kendi bl haritamda portalda sıkamıyorum :D

Oyuna acilen klanlarda düzenleme gelmeli mmo klanına sadece mmo,vru klanına vru,eic klanına sadece eic oyuncuları girilmeli yada şirketler birleştirilsin nasılsa beni düşmanda çok kendi şirketimdeki adam kesiyor :D
    BL haritası min 24 değil max 18 olmalı aklı selim kim varsa böyle düşünüyordur fikrimce 7 tane vru oyuncusunun ne işi var yahu adam 3 portal arası geziyor attendi yarı can yaptım kesildim 2 kez şimdi bekliyorum nezaman giderler diye :DA:DA

Karma klanlara acilen radikal bir çözüm yapılmalı şirket savaşları neden var beni kesen adam 4 kez kesti 17. sırada adam gidip kendimi yaksam pushing diye şikayet etsem adam kapanır yani öyle bir kesiyor beni adam çünkü BL haritasında av oluyorz normal harita olsadersin 1-7 düşman varsa 1-6 kasayım 4-5 kasayım 1-5 kasayım ama BL nin alternatifi yok kastırmıyorlar...

7 tane düşman olduğunu hiç abartmıyorum oturdum portalda bizim iyilerle savaştıklarını izliyorum hiç karışmıyorum :D

Bütün mmolu klanlar diğer şirketlerle dostluk yapmış 1-7 ki klan üssü de benden olmasının hiç bir avantajı yok haritada düşman oyuncu dosttan çok ve o mmo klan en güçlü klan herkesle dost beni klan üssünde bile duramıyorum düşman duruyor ben duramıyorum oyun bu gidişle 1 2 yılda çöp olur bu kadar kafasına sıkan bir oyun şirketi daha görmedim.

1BL de kasılan düşmanların ihtyaçlarından kasmıyorlar biz mmolu lar portalla sıkıştığımız için adamlar eğlencesine impulse kesiyorlar attendi 20 saniyede kesip shop yapıyorlar.

Son düzenlenen: 13 Kasım 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
  4. ŞahFD

ŞahFD User

Sen hangi sw'desin sana bir kaç tüyo vereceğim (gizli) eminim full prometheus olmanda yardımı dokunacaktır :)

Kalabalık şirketlerde güçlü şirketlerin bl haritasında daha fazla impuls çıkıyor doğal olarak daha kolay rinusk kasıyorsun,

Mmo, bl haritası olarak eicden 2 kat daha fazla impuls salıyor, 2bl haritası son derece düzensiz, saçma ve saçma sapan engeller var,

Yaklaşış 10 yıl eic'de oynadım, sonra marsa geçince farkettim, mars bl haritası daha kolay,

Buradan bir avantajın var, ne alaaka deme, eicin bl haritasını görürsen, o zaman hak verirsin,

Ama senin swde şirketin baya güçsüzmüş, o yüzden, görev yapma, yada hızlı kasılma sorun yaşayabilirsin,,

Fakat, eğer ileride çok elit olduğunu varsayarsak, öldürecek daha fazla düşmanın olur, buda avantajın olur :)

Sana tavsiyem, eğer şerefin fazla değilse, şirket değiştirmen

Ama ben sadece 2bl ve 1bl haritasını biliyorum 3bl haritasının düzenini engellerini görmedim, daha, sen bir araştır, eğer senin bl haritan gibiyse, vruya geç derim,

2bl haritası tam bir işkenceydi, ilk 27 prometheusu eicde yapmıştım, son 1 hafta önce şirket değiştirip mmoya geçince farkettim, adamlar baya işkence yapmış 2blye, mindefireye gitmen, için, böyle abuk sabuk yerlerden falan geçiyorsun uzun iş neyse umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir :)

Son düzenlenen: 13 Kasım 2019
    InYourFace bunu beğendi.
  5. InYourFace

InYourFace User

11 promethus lazerim var görevlerim bitmedi bitmeside zor gibi gözüküyor bu şekilde malesefki serverimde şirketler çok dengesiz oyunun 1. klanında 2.liderliğim vardı bu serverda düzen bizden sorulurdu japon klanıydı adamlar bırakıp gitti onlar bıraktıktan sonra ne bir denge ne birşey kaldı kurallarımız vardı dost olduğumuz klanların düşman şirkette oyuncusu varsa bu oyuncular bizim klan üslerimizde mmo oyunccusu kesmesi yasakdı anında dostluk biterdi.
    Oyunu bırakalı 1 yıl olmasına rağmen halen klan üssü kurmada 1. klan ne zamanki japonlar gitti herşey bitti 1.şirket mmo biranda oldu sonuncu :D ee oyun gelişimide buna çanak tuttu.
    53m şeref puanım var şirket değişme gibi durumum yok başladığım yerde bitiririm bir şekilde hallederim oyunu 2 yıl önce ben bıraktım bu yüzden geride kaldım ve şuan gerçekten zorlanıyorum bu şekilde ne kadar daha oynarım hiç bilmiyorum biraz para yatırdım bi hevesle tekrar başladım diye o yüzden oynuyorum yoksa sıkmaya başladı oyun bireysel bir oyun artık çok parası olan güzel oynar keyif alır .

ŞahFD bunu beğendi.
  6. ŞahFD

ŞahFD User

Hangi sw'de olduğunu söylememişsin, güzel kardeşim, sizin swde baya dengesizlik var, öyle az buz değil, mmo' çok dipte, biraz zor toplanır gibi gözüküyor.
    Ama azmine bayıldım, başladığım yerde bitirmek falan :), eğer ileride full elit olursan, mmo'da olman senin için çok büyük avantaj olacaktir, çünkü sizin swde eic ve vru daha fazla üyeye sahip, bu sayede daha fazla adam kesebilirsin :)

Birde dediğim gibi sw'ni söylersen misafir olarak gelip, sana full prometheus olma taktiğini verebilirim :)

InYourFace bunu beğendi.
  7. InYourFace

InYourFace User

Global amerika 3 teyim yazmayı unutmuşum malesef öyle oyuna kayıt sürem 12-10-2013 ve sadece 1 klanım oldu fazla bağlıyımdır :)
    11 seviyeyken serverin 1. klanına girdim daha önce başka severlarda oynamıştım öyle sıkılıp hesap açtım 11 yapıp bigboyla 1-7 de boss kristallon dönüyordum oyunun 1.si olan kişi japon sadece izledi yardım etmedi :) ben biraz zaman aldı ama kestikten sonra davet atıp klana gelmemi söyledi ozamanlar credist limiti yoktu girer girmez klana 750m credist atıp fullediler beni ondan sonra zaten neredeyse günde 4-5 saat uykuyla oynadım oyunu 6 ayda 7milyar ep yaptım öyle bir başarı öyküsü ama okuldan dolayı ara vermek zorunda kaldım sonrasında klanımda dağılmış bırakmışlar tekrar başlayalı 2 ay oldu denge felan kalmamış serverda :)

8. [rüya]

[rüya] User

sende haklısın.

9. InYourFace

InYourFace User

Gerçekten bunu hak verdğiniz için mi yazdınız ***** yapmak için mi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2019
  10. Merhaba,

Değerli oyuncu lütfen üslubunuza dikkat ediniz tartışma ortamı oluşturabilecek kelimelerden lütfen uzak durunuz yoksa gerekli işlem yapılcaktır bilginize.

İyi forumlar.

11. InYourFace

InYourFace User

Al yine ben hatalı olmuşum adam "sende haklısın." diyor.Soruyorum bunu ciddi mi söylüyorsun ukalalık mı yapıyorsun diye ben uslupsuz oluyorum.Kapat forum hesabımı kapatmazsanda ben daha giriş yapmayacam gerek yok böyle saçma bir ortam olamaz.Yapacağınız moderatörlüğü ne diyim onlarca oyun oynadım böyle saçma forum görmedim sorunu birkaç mod dışında çözen 0 mod var sataşma diyorsunuz sanırım sizle bir problem yaşamışım ki şu durumda bana ikaz çekiyorsunuz birinin birine takıntısı olması gerek ki bunu yapasınız.Yazan kişi rahatsız olmamıştır.Burda uslupsuzluk yok küfür yok ukala kelimesi şahısada yönetilmedi soruldu argo bir kelimede değil.Yada BL haritasında 3 portal arası mekik yapan sadece BL oyuncusu kesen şahsiyet sizsiniz galiba chatten kendisene ağır konuşmuştum tam başlığına geldiniz acısını çıkartıyorsunuz galiba başka hiç bir açıklaması yok.
    Forum olmuş ovacık hapishanesi,çıkar illaki bir tatar ramazanı da gidip hiç biryerlere de yazmakla uğraşamayacam alın forımunuzu başınıza çalın.Top koşturmaya devam.

12. eray

eray User

yapılır yapılmasına da 5-6 vuruş kalınca hem kendi takımından hem düşman takımından sıkıyorlar, üstelik devamında npc'yi de çalıyorlar. Bugün 7 8 defa aynı şeyi yaşadım arkadaşı gayet iyi anlıyorum :)

InYourFace bunu beğendi.
  13. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Moderatör arkadaşım görev tanımı gereği yapması gereken uyarısını yapmış. Size ya da hiçbir oyuncuya karşı hiçbir görevlinin herhangi bir art niyeti yoktur, olamaz da.

Sormuş olduğunuz soruyu tamamen samimiyetinizle sormuş olabilirsiniz ki ben de bu şekilde görmek isterim açıkcası. Ancak kelime seçimleri karşıdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir ve bu olduğunda da tartışma ortamı oluşabilir. Bu durumda da sonu cezai yaptırıma varabileceği için öncesinde sakıncalı olabilecek her durumu uyarıyoruz ki ceza almayasınız.

İyi bir iletişim çift taraflıdır ve bunun için de her iki tarafın da birbirini doğru anlayabilmesi gerekir. Online platformlarda tanımadığımız kişilerle kurduğumuz iletişimlerin sağlıklı sonuçlanabilmesi adına da kendimizi değil de karşı tarafın anlayabileceği seçenekleri düşünerek hareket etmeliyiz diye düşünüyorum.

Benzer yanlış anlaşılmalar nedeniyle de mesajınızda Forum Takımı hakkında yazmış olduğunuz cümlelerdeki kelime seçimleriniz ve nispeten hedef göstermesi nedeniyle de uyarmam gerekiyor. Lütfen tekrarlamayınız ki sağlıklı iletişim kurulabilsin.

Umarım mesajım açıklayıcı olmuştur.

İyi forumlar.

Ataaa ve .Paradoks. bunu beğendi.
  14. InYourFace

InYourFace User

Ben burada forumda herkesle güzel geçinmeye çalışıyorken bir konu açmışım derdimi anlatmışım sonrasında sohbete dönmüş konum hiç sorunda değil adamın biri gelip bana "sende haklısın." diyor.Ben o kişide art niyet arıyor ve güzelce soruyorken bunu ukalalık olsun diye mi ciddi manada mı söylediniz diye sorarken ikazı ben alıyorum o arkadaş eğer bana ukalalık etmişse o kelime söylerken ben mi hatalıyım yani bekleseydi arkadaşın cevabını...Belki adam gelip yanlış anladın bu konuda haklısın bende böyle düşünüyorum dese bende özürümü dilerdim kendisinden ama açık ve nettirki o arkadaş yine iğneleyerek söylüyorum."konumu sabota edip bana karşı ukalalık etmiştir."Fakat ikaz bana çekilmiştir.Burada konusu laf salatalığı yaparak işgal edilen benken o arkadaşa gereksiz gerginlik yaratmayalım diye ikaz çekilmesi gerekirken bana çekiliyor.İkazı çeken mod görevini doğru yapamamıştır.Hiç konuşmaya bile gerek yok şurda şu konuşmayı baştan sona okuyacak herkes bana hak verir...Ozaman ben şöyle birşey yapayım her açılan konuya gidip "Sende haklısın." yazayım madem ikazlık durumu yok cezası yok uygun görüyor musunuz eğer yoksa bütün konulara yapmaya başlayacam bunu cevap bekliyorum sizden madem bu suç değil.Herkese hak verecem.

Hocam bulunduğum bir serverda adam var güçlü adam tek yapıtığı BL de 3 portal arası gezmek klan üssü zaten düşman adam uyumuyor mmo ya pro lazeri kastırmamaya rinuks kastırmamaya yeminli adam bu gün kendimi gözden çıkarsam pushind diye ihbar etsem kapanır hesaplar adam sürekli kesiyor umursamıyor BL haritası saçmalık 24 seviye adamlara av yapmışlar bizi lazer kasana kadar 10 100 kere patlarız ne önemi var giden zaman ayrrı attende ben x2 x3 atsam en kısa 5 dk da kesiliyor.General,Orgenaral adam beni neden kesiyor benim rütbem ne yaratıkla cebelleşirken çerez gibi alıyor beni yapsınlar max 20 21 seviye invokede kasılan bir orgeneral gidip keseyim kötü mü olur aaaa olur mu öyle şey...ozaman kim para yatıracak oyuna...

15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde üst üste mesaj atmak yasak olduğu için mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

"Sen bana yan baktın" gibi bir sebeple dahi kavga çıkabilen bir ülkede yaşamaktayız. Önceki mesajımda da belirtmiş olduğum gibi sormuş olduğunuz soruyu tamamen içten bir şekilde sormuş olsanız dahi sorunuzun içerisindeki kelime seçiminizin argo bir kelime olma nedeniyle karşıdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilme ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle üslup ile ilgili uyarı almış bulunmaktasınız. Size yapılmış olan tartışma ortamı yaratmama uyarısı aynı şekilde [rüya] kullanıcısı için de geçerlidir. Çünkü takdir edersiniz ki tek kişiyle herhangi bir tartışma yaratılamaz.

Sizden ricam mesajınızda da belirtmiş olduğunuz gibi herkesle güzel geçinmeye çalışarak forumu uygun bir şekilde kullanmaya devam etmeniz. Bunun yanında da görevini yapmaya çalışan bizlerin uyarılarını ve yönlendirmelerini ofansif olarak algılamamanız. Takdir edersiniz ki işin içerisinde insan faktörü olunca kişiden kişiye düşünceler, davranışlar, tepkiler değişebiliyor. Bu nedenle forum düzenininin korunması için gösterdiğimiz hassasiyeti anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Diğer kullanıcılar ve forum takımı hakkında görüşlerinizi belirtirken lütfen forum kurallarına uymaya dikkat ediniz.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  16. akifbingo

akifbingo User

reis o iş başlangıçta grupsuz olmaz teksen ya akşam ya da sabah kimsenin olmadığı saatlerde kesmeyi dene yoksa zor bn o görevleri 10 20 dkka x1 sıkarak yaptım arada acıyanlar yardım etti de grupsuz harbi zor o 50 attend görevini heralde 2 haftada bitirmiştim

InYourFace bunu beğendi.
  17. InYourFace

InYourFace User

Malesef akifbingo serverim ve şirketim sıkıntı bahsetiğim gibi okuduysan yukarıdaki mesajları zor yani mmoda yardım edecek kimse yok ve birkaç oyuncu var sadece BL de 3 portalda mekik yapıp oyuncu kesiyolar hiç boş yok :/

18. Klanca takılmanın önemi burada ortaya çıkıyor.