BL haritasında ki portal koruması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 15 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Örnek veriyorum bir EIC li 1 bl yada 3 bl de patlayıp portalda doğduğumuz da koruma olmuyor.

Bu oyun sorunu mu yoksa kalıcı bir şey mi?

Daha önce okudum ama net hatırlamıyorum.

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Evet sadece eiclilerde oluyor bu bende bayadır merak ettiğim bir konuydu açtığın için teşekkürler

mmo lu biri 2bl ye gelince yada vrulu biri gelince koruma oluyor ama eicde herhangi bir koruma olmuyor

polatalemdar311 bunu beğendi.
  3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

BL Haritalarında şirket dışındaki haritanızda koruma mevcut olmuyor tüm şirketler için geçerlidir bu. Yalnızca kendi haritanızdaki BL portallarında korumadan yararlanabilirsiniz.

İyi Forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  4. Eıc li olmama rağmen ilk defa 1 BL portunda korumalı olarak doğdum sanırım oyun bozukluğundan dolayı :D :D :D

Teşekkürler ;)

Konu kilitlenebilir.

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Selam, imha olmanız durumunda düşman portallarında; beklenen doğum sürenizin 20 saniye sonrasında doğmanız halinde 15 saniye koruma almanız mümkün. Ancak bu durum her zaman çalışmıyor. Bazen doğar doğmaz koruma sağlıyor, bazen hiç sağlamıyor :( . Bu konu hakkında da kesin bilgi olmadığından dolayı paylaşılabilir bir bilgi değildir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.