Bl haritasındaki npc kutuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve em[R]eyiz tarafından 8 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

Bl haritasında invoke behemot yaratıklarından düşen kutular ne kadar süreyle mapte kalıyor

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyuna reset gelene kadar haritada kalmaktadır. Sunuculara reset geldiği zamanlarda haritalardaki her şey sıfırlanır.

İyi Forumlar.

3. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

Herhangi bir sınırı vs varmı mesela ben 12 invoke kutusu var şuan daha fazla olabilirmi

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Herhangi bir sınırı yoktur istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Misal x7 haritalarında hibrit kasmak ve daha fazla toplamak istiyorsanız kesebildiğiniz kadar npc kesin, düşen kutuları toplamayın, ardından yeteri kadar kestiğinizi düşündüğünüz zaman destek paketini çekip toplayabilirsiniz. Böylece daha fazla hibrit elde edersiniz. Birçok oyuncu bu taktiği uygulamaktadır.

İyi Forumlar.

5. em[R]eyiz

em[R]eyiz User

Anladım çok teşekkür ederim hızlı yanıt ve ilginiz için

Titan. bunu beğendi.
  6. EzzCooL

EzzCooL User

Peki invokelardan kutulara katlayıcı işliyor mu ?

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Müsait oldukça seve seve yardım ederim :) Gerekli cevapları aldığınızı düşündüğüm için konunun kilitlenmesi uygundur.

Maalesef ki etmemektedir.

İyi Forumlar.

EzzCooL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.