Öneri BL Takipçisi Kazanma Yolları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve xKenanBLT tarafından 18 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce BL Takipçisi kazanma yolları arttırılmalı mı?

1. Evet

87,5%
  2. Hayır

12,5%
  1. xKenanBLT

xKenanBLT User

BL Takipçisi kazanma yolları arttırılmalı. Örneğin Impulse'lara BL Takipçisi drobu eklenmeli. BL haritalarında Invoke gibi yaratıklar saniyesinde 500-600k hatta daha fazla hasar vuran, program kullanan gemiler tarafından anında patlatılıyor ve düşük güçteki gemiler BL Takipçisi kazanamıyor. Attend'ler ise canı ve kalkanı fazla olduğunda patlatana kadar düşman bir oyuncu gelip bizi patlatıyor. BL Takipçisi elde etme yolları arttırılsın. Birleştire gelebilir, savaş biletine eklenebilir, diğer BL yaratıklarından düşebilir vs. vs. Centurion gemisine %15 hasar %12 kalkan delme modülleri çıkarttım. 3 Aydır topladığım BL Takipçisi 6.5k. Yorum sizin...

™K®rΛmiral™ bunu beğendi.
  2. Takipçi kazanmanın diğer bir yolu Ebedi kapıdır. Ayrıca BL haritalarında h.sonu erken saatlerde çok kimse olmuyor. Ben yeni başladığım zamanlar bu saatlerde girip invoke kesiyordum.

BUKANN ve Dontforgetme bunu beğendi.
  3. BUKANN

BUKANN User

takipçi ve rinuks Ebedi kapıdan çok rahat kasılıyor. ama beyin(mindfire cerebrum) hiç yetmiyor. x2 modül yaparken 200 beyin istiyor. bence beyin için bir çare gerekiyor herkese lazım :D

mirza011tuncay bunu beğendi.
  4. xKenanBLT

xKenanBLT User

Ebedi kapıya girmek için ebedi parça lazım. Invoke'dan sadece 3 kişiye kutu düşüyor ve o kutuları benim gibi gemisi orta düzey olan kişiler alamıyor.

5. Dediğim gibi haftasonu millet kapıya girdiği için özellikle pazarları erken saatlerde boş oluyor, o zamanlarda girmelisin. Zorlanacağın doğrudur fakat kısa sürer bu zorlanmaların. Bu arada invoke 5 kişiye kutu düşürüyor 3 değil.

6. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

Sayfayı Paylaş