Bl Yeni Yaratıklar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *_*Ŕĕčĕρ*_* tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bl yeni yaratıkları kaldırılsın

1. evet

100,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kaldırın şu N/A yeni yaratıkları az önce enerji transferi ile yaratıklardan kaçarken kesildim bildiğin kaçamadım yaratıklardan mezili uzun ve ödül vermiyo bide prolar çalışmıyo öylemi N/A şeyler yapıp batırmayın şu oyunu eliyle kasan bir tane insan bu güncelleme iyi olmuş demez yaratıkları kesen yok ama iki dk blde takılsan peşinde 10 bin tane düzeltin şunu kusura bakamyın uslubuma dikkat etmek isterdim ama biraz önce yaşadığım olay resmen küfür gibiydi bildiğin impulse kesemedim full proluyum ve x4 sıktım enerji transfleri

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  2. Resmini atar mısın merak ettim birazdan gireceğim oyuna.

3. emperyan

emperyan User

Bende merak ettim bide ping durumunu kontrol et sen haritanın ucundayım sanıyorsun ama ping olunca öyle olmuyor.

4. abi neden ss atamıyorum ben buraya ya yokmu şu abide ve stedfast diye iki yaratık kesen eden yok blde heryerdeler zaten hangi gerizekalı keserki bunları 10 uri verio rinuksta yok onu geçtim niye bu kadar çok vuruyolar ve mezilleri uzun ve prolar çalışmıyor bunlarda hangi aklıselim düşündü bunu ya

5. Bu yaratıklar haritada ki 2. bosstan çıkıyor mindfireden çıkıyor mu emin değilim etkinlik süresince olacaklar hızları çok yüksek ayrıca peşini bırakmıyorlar impulse ve attendin çakması gibi darbe puanları daha az ama kene gibi bırakmıyorlar yakanı çözüm portala gitmek veya imha etmek. Bu arada düzenleme yapılacağını söylediler ve haritadaki 2. boss başka bir yere çekildi fakat bu yaratıklarada düzenleme geleceği söylendi şu hali düzenleme sonrası mı veya böylemi kalacak 2 bir duyuu yapılmadı.

6. Merhabalar,

Her ne kadar güncel bir fikriniz olsa da, kullandığınız üslup yanlış. Forum Kuralları'na uygun bir üslup ile konuyu açarsanız, Güncelleme ve Fikir Havuzu'na ekleyip, gerekli destekler geldiği taktirde raporlayıp merkeze bildirebiliriz. Konu kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.