Black light kapısı sıralama ne zaman kapanıyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fkingsock tarafından 20 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Fkingsock

Fkingsock User

Etkinlik bitince mi yoksa daha mı sonra?

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Kapı açık kalmaktadır ama sıralama süreleri oyunun giriş ekranında görebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. Fkingsock

Fkingsock User

Kapunın kendisinden bahsetmiyorrum, etkinklik ile gelen sırralama ödüşlünü diyorym. Sıralamayı ne zamana kadarr yapabilrim?Ne zamandan sonra derece yapma kapanıyorrr

4. 1.set sıralaması

1. Hararet Seti: 12 - 18 Ağustos arasında gerçekleşir.

2.Set sıralaması

2. Hararet Seti: 19 Haziran - 25 Ağustos arasında gerçekleşir.

5. Ben dün 150 dalga gettim eternalde hala sıralamada - olarak gözüküyor gittiğim dalga sayisi neden acaba? belki 1 gün sonra düzelir dedim gerçek rakam yazar hala yazmadı

polatalemdar311 bunu beğendi.
  6. TanrıEru

TanrıEru User

Eğer kapıyı 1. set sıralamasındayken aktif edip 1dalga bile olsa ilerlettiysen yani carsamba gecesi ve persembe sabah 10a kadar olan saat dilimi içeriisnde bu sete yazmaz ilerlettiğin sıra

7. Çok teşekkürler yani o kadar dalga boşa gitti :( Bidaha kim uğraşıcak patla tekrar gel oralara ne kadar saçma işler :) evet kapıyı dediğin gibi inşa ettim ama içine birkere bile girmedim. Çok saçma

8. Fkingsock

Fkingsock User

tamamdırr çok saol

9. TanrıEru

TanrıEru User

150 dalga pek bir şey sayılmaz aslında ya :p ilk 5e girmek için 400 420 dalga civarı yapmak gerekiyor ki ödül alabilesiniz geçen tur 380de patlamıştım :( böylesi çok daha acı ve üzücü oluyor 150 erken bir yer bence eğer uğraşmak istiyorsan :D