Black Light Kutusu Hakkında Detaylı Bilgi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ARCHERGZİRO tarafından 3 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Black Light kutuları BL haritalarının istasyon taşları yanında oluyor diye biliyorum. Ancak şuan yok ve ne zaman spawn oldukları hakkında bilgi bulamadım. Bilgi verir misiniz?

2. öyle belli 1 saatleri yok herdaim oradadırlar server ve şirket nedir öyle pek istasyon taşları yakınında değiller sadece 2bl taşa çok yakın diğerleri epey uzak yani.

3. Şirket EIC. 2BL taşı yanında görmüştüm daha önce ama şimdi yok. Diyelim ki birisi açtı. Yenisi aynı şekilde spawn mı oluyor?

4. Açıldığında aynı yerde olmasada hemen etrafında olması lazım tarayıcı geçmişini sil çıkış giriş yap farklı tarayıcıdan dene yoksa başka zaman bak bazan böyle sorunlar olabiliyor. eıc de taşın sağ tarafına yakın çıkmaktadır ..

5. ateistkeci

ateistkeci User

Kutu açıldığı anda yeni bir kutu oluşuyor orada olması lazım taşın sağ taraflarında

6. Oyun clientinden denedim göremedim. Yeni edge den denedim ve göremedim. Internet Explorer ile bile denedim göremedim. Galiba teknik sorunlar var sayılır. Bulabildiğim anda yeni bilgi paylaşacağım.

7. ateistkeci

ateistkeci User

Ayarlarını kontrol edebilir misin? Bonus kutular ve hammaddeler açık mı?

8. Hammaddeler açık lakin bonus kutular diye bir seçenek göremedim. Akabinde alakalı her şey açık.

9. ateistkeci

ateistkeci User

Bahsettiğim kısım şurasıydı orası da açıksa ve halen gözükmüyorsa bilemeyeceğim :(

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu içinde haritada aramanız gerekmektedir diye düşünüyorum. Net bir bölgede çıkıyormuş veyahut çıkar mı bilemiyorum, oyuncu arkadaşlarımızdan gelen dönüşler sonucu gerekli işlemi yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.