BlackGhost™ kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Buyurun modum, gelin. :) Beraber, tabii ki gönül efendim Koray ile birlikte bir çay içelim. :) Kurabiyeler de benden. :D
    Belli oldu, gelirken bir Türk Kahvesi getirmem gerekecek. :D Çay, çay nereye kadar. :D Bir dost kahvesi içmeden olmaz. :)

Umuyorum ki şubat ayı içerisinde geliyorum. :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. Rehber

Rehber Guest

Sana bir sır vereyim,Şubat ayında tek gidilmiyecek yer varsa,oda Eskişehirdir.Soğuktan ölürsün oralarda:).

BlackGhost™ ve JUPlTER bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Gözümü korkut dur yani. :/ Bir istediğim yer vardı, oda uçtu gitti, teşekkürler. :D

BlackGhost™ ve Rehber bunu beğendi.
  4. Rehber

Rehber Guest

Gözünü korkutmak için demedim,Kütahya,Eskişehir gibi yerlerin kuru ayazı çok donduruyor,mesela Erzuruma git -15 tir ama üşümessin.

Yinede karar senin :D.

BlackGhost™ ve JUPlTER bunu beğendi.
  5. Aslında çay ile hiç aram yoktur :D

Bu arada aklıma geldi. Staj gördüğüm fabrikada şöyle bir olay olmuş. Bursa'dan gelen bir mühendis, gelen "kalın giyin" uyarılarına rağmen hırka ve ince ceket ile gelmiş. Çatıda geçen 1 saatin ardından aşağıya inme ve titreme eyleminden sonra "abi ben üşüdüm" deyip arabaya binip Bursa'ya dönmüş. 1 hafta sonra adama ulaşmaya çalıştıklarında bronşit yüzünden hayatn kaybettiğini öğrenmişler.

Son düzenlenen: 3 Aralık 2016
  6. Rehber

Rehber Guest

Mühendise Allah rahmet eylesin,bazen uyarılara kulak vermek lazım.

Gerçekten,iç anadolu bölgelerinin kuru soğukları insanı hasta ediyor.

JUPlTER bunu beğendi.
  7. .Merlin.

.Merlin. Guest

Merhaba,

Grafik tasarıma benımde ilgim varda nereden başlayacağımı bilemedim :)

İyi Forumlar :)

8. Aliens

Aliens User

Koray? :) Gönül dostum, nasılsın? :)

9. Birkaç kelime yazmam gerekirse YouTube'daki Afgan Rasulov isimli kanalın ikon tasarımı videoları güzel bir başlangıç olur. Adobe Photoshop CC5 kullanıyorum gayet iyi. Ama ben size CS6'yı öneriyorum. Zira CC'ye göre çok daha basit.

Son düzenlenen: 7 May 2017
  10. .Merlin.

.Merlin. Guest

Merhaba,

Tavsiye için teşekkür ederim ilk fırsatta bakacağım :)

İyi Forumlar..

11. Aliens

Aliens User

Selam dostum, nasılsın? :)

12. Gece gece yazdın korktum. :D

İyi olmaya çalışıyorum. :) Okul bitti, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Tabii geçmek kalmaktan iyidir ama boşluğa düştüm doğrusu.

Sen nasılsın ?

13. Aliens

Aliens User

Ben nasıl olayım. Çok yoğunum, koştur dur. Özlettin, hiç arayıp sormaz oldun.

14. Foruma fazla girmiyorum. Kaldığım yerin interneti de pek iç açıcı değil zaten. En son konuştuğumuzda da iletişimimiz kopuk olmuştu. Onun dışında pek evde de sayılmam (zaten evde değilim orası ayrı mesele).

Son düzenlenen: 9 Haziran 2017
  15. anakin5555

anakin5555 User

Cok gec oldu ama hosgeldiniz :)