Blacklight Ebedi Kapı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve NuRi_aLÇo tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. NuRi_aLÇo

  NuRi_aLÇo User

  Selamlar , Yeni Gelen Kapı Sürekli x1 E Atıyor Sebebi Nedir Acaba Giriyorum İlk Dalgayı Yapıyorum 2. Dalgaya Atlıyorum Kapıdan Yarısına Kadar Kesıyorum Yaratıkları Kapıdan Atıyor ?
   
 2. bu ebedi kapıda durmadan kapıdan atıyor kabak tadı vermeye başladı artık merekze raporlarmısnız
   
 3. NuRi_aLÇo

  NuRi_aLÇo User

  Evet Sürekli Kapıdan Atıyor Sebebi Nedir Artık Canıma Tak Ettı Nasıl Kapıysa Bu Kapı 37. Dalgayı Yapıyorum x1 E Atıyor Bıdaha Gırıyorum 30 Da Baslatıyor ?
   
 4. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Bu sorun raporlanmıştır ve en kısa sürede düzeltilecektir. Bir süre beklemeniz gerekmektedir.

  İyi forumlar.
   
 5. Kapının uridium vermemesi de bir sorun mudur yoksa kapı öyle mi geldi ?
   
 6. Kapı öyle geldi.
   
 7. O zaman hiçbir işe yaramaz boş bir etkinlik geliştirme için oilde vermiyorsa girmenin hiçbir sebebi yok.Boş iş.
   
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  İçerik daha çok geliştirme seviyesi için işe yaramaktadır. 16-20 seviye aralığında gereken malzemeler bu kapıdan kazanılmaktadır.

  İyi Forumlar.
   
 9. İyide hocam gereken oili geçtim oil güçlendiricisi için 128 kapı gerekiyor günde 2 tane yapsan bile sırf bir lazer için 2 ay uğraşılmaz buna düzenleme getirilmesi şart oyun artık oil güçlendiricisini oili ve eiri kolayca verebilmeli yoksa hiç durmadan çalışsa bile bir kişi yıllarca uğraşsa anca fuller geliştirmelerini.
   
 10. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Sizin de belirttiğiniz gibi kısa sürede geliştirmeler tamamlanamayacağı için daha fazla uğraş ve kapı yapmak istenmesi oyunu daha canlı tutacaktır ve bir anda gelişen oyuncular olmayıp aradaki uçurum olması önlenecektir.

  İyi forumlar.
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 11. Kapının uridium vermemesi yetmezmiş gibi, üzerine IAC düşmesi "şansa" bağlı. Ben kapıyı 6 kere yaptım, ilkinde 4 tane IAC aldım, sonraki kapılarda ise ( 105. dalgaya kadar yaptım ) toplamda 19 civarı IAC'a sahibim. Black light parçası da 6900 oldu. Lütfen miktarlar, makul seviyelere alınsın. En azından, bir güçlendirici veya katlayıcı gelse, ona da razı olacağız.
  Ayrıca şu "şans" meselesi nereden türedi bilemedim. Mesela yeni gelen modüller. Haydi bakalım, yaa nasip gibi bir şey olmuş :/
   
 12. titans___

  titans___ User

  hocam oyun destan gibi etkinlik de şunlar var diyor da bu IAC dediğiniz nedir ne işe yara ben daha 2 inci kapı da 102ye gircem bana kaç çıkdığından da haberim yok yıldım şu oyunda ne çıkmış ne yarar ne yapmalı kafam allak bullak zaten 20 seviye geliştirmeye istenenler ne olcak bakalım hani oyuna yeni başlıyana anlatmak için yarım saat lazım bu oyunu oynuyanlar akademik falan bilen diye ayrılmalı belki de saygılar
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 13. oben

  oben User

  kaç çıktığı patladığın zaman belli olacak çokta suprays olmasa gerek ya 3 tanedir yada 4 tane.
   
 14. Oyuna yenilik gelmesi, oyunu canlı tutmak için yapılan bir şey ama bu kadar olmaz.

  Eir ve oil neyse ama bu yeni gelen IAC çok uçuk miktarda isteniyor.

  Kapının uri vermemesini saymıyorum bile. Kapının zorluğuna göre tekrar ayarlanması lazım ödüllerin.

  Çok fazla oyuncu şikayetçi bu durumdan.
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 15. Hangar / Yönet / Edvanter / Kaynaklar (default a tıklayıp görebilirsin) girdiğinde Indoctrine hızlandırıcı olan IAC dır. Tüm maddelerin toplam miktarını görebilirsin.
   
  titans___ bunu beğendi.
 16. Geçen hafta gelen güncelleme ile, bazı ekipmanlara 20. seviyeye kadar yükseltme olanağı geldi. ( eski limit 16 seviye idi hatırlarsanız ). İşte IAC dediğimiz o şirin şey (!) yükseltmeler için gerekli. Ancak üst tarafta bir arkadaşın da dediği gibi, sadece bir promethus lazerini 16. seviyeden 17. seviyeye çıkarmak için 90 tane ( yazıyla doksan ) IAC gerekmekte. 16'dan 20'ye ise 640 tane ( yazıyla altı yüz kırk ) tane IAC gerekmektedir. Ben kasıtlı olarak, hedeflerden EIR alabilmek için 105. seviyeden sonra kendimi patlatıyorum. 7 kapı yaptım ve aldığım 19 tane IAC. :(
  tahmini olarak sözün kısasını söyleyeyim. Ben sadece ve sadece bir adet promethus lazerimi 16'dan 20'ye çıkarabilmek için 200'e yakın bu kapıdan yapmam lazım. 36 promethus için ise 200 x 36 = 7200 ebedi kapı yapılmalı ( not: 105. seviyede patladığım göz önüne alınarak hesaplanmıştır )
  Bence, oyun yapımcılarından biri acayip bir hesaplama hatası yaptı veya feci halde troll bir arkadaş :/
   
  titans___ ve *-__ARMAGEDDON__-* bunu beğendi.
 17. titans___

  titans___ User

  oyunu yapanlar kendimizi adamamızı istyor veya forum modlarının bana kızcağı gibi neyin kafasını yaşıyorlar bu nasıl bir üst seviye de kendimizi adamalıyız hani insan hayata bir kere geliyor bunalıma soktunuz bu yeniliklerinizin canı nereye giderse gitsin ne uğraşıcam dersem forum modları kızar provokasyon falan demişleer bir oyuncuya yazdıklarıyla hani net de bir oyun bu stres atmak için başka şeyler daha az strese sokuyor die bu bilmem kaçıncı yazışım 8000 sayıyla yazıyla sekiz bin katı daha zorlaştırıyorlar ben mi abartıyorum _?_?_?

  çook teşekkürler
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Kasım 2020
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 18. Yok, sen abartmıyorsun. Ticari taktik bence bu. IAC elde etmeyi paralı hale getirebilirler. Yani payment olarak, güçlendirici veya katlayıcı gibi bir şey getirerek, işi mecburiyere sürerler gibi geliyor bana.
   
  titans___ bunu beğendi.
 19. titans___

  titans___ User

  kuarsla ındoctrıne hızlandırıcı gelmiş görmüşsünüzdür belki de ben onu görmedim diğerlerini yaptım şimdi ebedi kapıya girdim yoksa önce bunu birleştirip mi girsem kapıya daha mı etkili olur hala şu kapıyı tam hatmedemim sayenizde biraz öğrendim açıkcası .
   
 20. Evet gelmiş ama bir kere yapılıyor sanırım :( bence, full değilsen IAC meselesini kafana çok takma derim. :D
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş