Blacklight Ebedi Kapı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NuRi_aLÇo tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben lf4 leri 16 level yapmıştım arkasından pro lazerler çıktı bence uridyumu bekletip daha üst düzey ekipmanlara yatırmalı hep öyle olmuyormu.yeni başlayan oyuncu bu gün bana kredi nasıl kasılır diyor.dedim uridyum al .hangisini almalıyım dedi.en ucuzu 10 lira oda lf3 .şimdi bu adam 1milyon uri çekse neye yarar.anlayan anladı

2. Merhabalar,

Balck Light güncellemesi ile ilgili fikirlerinizi Ebedi Black Light Genişlemesi Geri Bildirim yazarsanız daha faydalı olacaktır.

Üslubunuzdan dolayı uzaklaştırma cezası verdim.

Konu başlığı ile alakasız olan tartışma içeren mesajlar silinmiştir. Lütfen forum kurallarına uygun bir şekilde forumu kullanmaya özen gösterelim.

Geri bildirimler belirtilen konuya yazılmalıdır. Konu gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenilmiştir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Kasım 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.