BlackLight Gözcüleri Doğum Koordinatları Değişmeli mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve M20Kestrel tarafından 4 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

BlackLight Gözcüleri Random Koordinatlarda Spawn Olmalı Mıdır ?

1. Evet

96,4%
  2. Hayır

3,6%
  1. M20Kestrel

M20Kestrel User

Merhaba herkese iyi forumlar...

Uzun bir süredir " BlackLight Gözcüleri " NPC'lerinin özelliklede ( daha çok x-8de olanlarının ) hep aynı yerde ( koordinatlarda ) ve buna bağlı olarak belli başlı saat aralıklarında ( hemen hemen kısa aralıklı ) spawn olmasını ve buna bağlı olarak harita üzerinde ( başta x-8 ) olmak üzere 7/24 campleyen oyuncuların olduğunu gözlemlemiş bulunmaktayım . "İcy Meteoroidler" bile harita üzerinde random spawn olurken ; Bu kadar değerli ve nadide olan NPC'lerin hep aynı koordinatlarda spawn olmak yerine harita üzerinde aynı " İcy Meteoroidler " gibi rastgele bir koordinatda spawn olması gerekmez midir ?

Not: Campleyen oyuncula(r)ın DarkOrbiti sadece bu NPC'ler için oynadıklarına ( özellikle belli başlı birkaç kişi ) ve akabinde kesinlikle 3.parti kullandıklarından da eminim , kamuflajlı bir şekilde random manevralar yaparak sadece BlackLight Gözcüleri'nin x-8 haritalarında spawn olunması beklenmektedir , spawn olur olmaz kamufle bozup saniyeler içerisinde kestikten sonra diğer x-8 haritalarına geçilmektedir ve akabinde diğer benim gibi normal oyuncular için kesmek için zerre kadar şans kalmamaktadır . Yetkililere duyurulur ...

Tekrardan herkese iyi forumlar dilerim ...

**HaCıNuRi** ve Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz bu kadar hızlı oy alması bir tık şüphelendirmedi değil ama neyse :) Konu başlığını daha uygun bir bölüme taşıyorum ayrıca başlık düzenlenip indeks bölümüne eklenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. M20Kestrel

M20Kestrel User

Konu güncel ; destek beklemekteyim , SADECE CAMPLEYEREK GEMİ FULLEYENLERDEN BIKTIM ARTIK ...

4. Mineral

Mineral User

Adamın biri uskudardan karşıya geçmek için bir kayık kiralamış karsiligindada atini rehin bırakmak için anlaşmış. Adam hem ati hem tekneyi alıp gitmiş.Buna üzülen kayikciyi teselli eden bir başkası üzülmede beklemede ati alan üsküdarı geçti demiş.Yani ati alan üsküdarı çoktan geçmiş keseyi doldurmuş bu saatten sonra değişimin bir anlamı olmaz.

5. titans___

titans___ User

Cahalatıme ver de ben bu campleme nedir bilmiyorum da hani bende oy verdim , bir ara çıktığı saatlerde belli oyuncular gelir di ordan az buçuk bilyorum çıkma saatlerini , fakat düşman bulucu açık , konfi değişince görünüyor ve birisi kesmiş oluyordu , bunlarla baya baya uğraştım da hava aldım giden elit kesemeden kaçıyorlar dı bende kesilmeden kaçtığım da oluyor du da malum 3üncü parti yazılımlar , ha ben onları da istasyon kurarak veya porttan atlayıp gelerek çok da kesdiğim oldu da daha çok onlar kesdi de ben 1 kere kesince peşimde geziyorlar ondan önce de kaç defa kesseler de anlamıyorlar nasıl egolaman lık ise.

6. Oyuncunun haritanın belli bir yerinde beklemesi. Yani yaratığın hangi haritada hangi koordinatta ve hangi saatte çıkacağını önceden bilip orada bekleyerek yüksek ödül veren yaratığı kesmesi ve bunu sürekli olarak o yaratıkların çıktığı haritalarda tekrarlaması.
    Yeni nesil kelimelere bende alışamadım, senin kelimelerine alıştığım kadar.

titans___ bunu beğendi.
  7. titans___

titans___ User

benim kelimelerim evet farklı bir uslüp mu dersin o kadar farkımız olsun , hayatta daha zor şeyler var büyüyünce unutursun , oyun da ki sıkıntılar ve lag sorunu unıty de beklenen faydayı vermedi , oyunda BAŞLAT basıldıktan sonra 90 larda bilgisayarlar internete bağlanma şekli hala duruyor , yıllardır bunu görmek insana uzun hissi mi veriyor acaba , sen kendin dedin alıştım senin kelimelerine bende sana yazıyım , tarih kitapları okumayı düşünüyorum esasında oyun düzelmesse oraya geçerim senden benden kurtulursun ve diğerleri de kurtulur benden bu kadar İLLALLAH getiren varken .

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  8. Yoo uslubunla ilgili sorun yok, farklısın sadece. Farklı olmak iyi birşey değişiklik oluyor bizede :D
    90 lardaki internete bağlanmayı hatırlarım tabii, hele o dial-up sesi halen aklımda.
    Tarih öğrenmek çok güzel birşey. Ben 2. üniversite olarak açıköğretimden tarih bölümünü okuyordum bıraktım nedense. Birazda artık belli bir yaştan sonra kafa kaldırmıyor. Ben müfredata , kurallara bağlı yaşamayı çok sevmiyorum biraz özgür ruhluyum.
    Başta dediğim gibi sen benim uslubuma bakma rahatsız olmuyorum aksine farklı bir kafan var bende farklılıktan hoşlanıyorum.

titans___ bunu beğendi.
  9. titans___

titans___ User

Saolasın da oyun MANY MANY dertleri , oyundan zevk alırsan veya her iş dalında bu böyledir , satılan şey bir şeyler vermesi lazım insana , bir al benisi olmayan şey istenmez de oyuncuları EURO veya para birimi olarak görülüyor , o yüzden sığlaşma yaşıyor , o kadar çok elit urilik ürün var ki hangisine bascak oyuncu oyun da veya tasarımlar modüle mi geçmeli ben hala kapıdan atlarken nasıl atlatmıyorlar onu hiç bilmiyorum kaldı ki 2009 dan beri oynarım da kimseye sormadım da oyunu hile ile oynamanın ne keyfi olabilir ha sen mi kesdin yoo bilgisayar da ki bir program kesiyor, lag vesaire hilelerine de farklı şekilde hallediyorum , bakıyorum oynanmıycak kadar kasarsa porta gider çıkarım böyle de oynanmaz ken ne yapcam kesilcem mi bile bile lades mi diyeyim , altımda traktörle Nascar arabasına kafa tutmak olmaz o hile programları ile kalınca böyle oluyor bence .

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş