Geri bildirim Blacklight Gözcüleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 15 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Bence adaletli değil yinede , konumları saatleri bilenler hep aynı kişiler olduktan sonra kimse adam akıllı bu işten yararlanamaz.

Onun yerine rastgele bir haritaya atsalar rastgele bir saatte bence çok daha adil olurdu.

2. bak kardeşim seni eskiden berli tanıyorum söylediklerin çelişiyor sen yaratıklardan bahsederken birden bire bugdan bottan dem vurmaya başladın mesele bugsa eğer zaten söylediğin bugları yapanlar o yaratıklara hiç tenezzür bile etmezler alsana çelişki işte meseleyi işine geldiği gibi dallandırıp duruyorsun ya yaratıkları yada bug bot vs birini tercih et maksadım sana laf yetiştirmek değil yetiştiremeyeceğimi biliyorum zaten ondan dolayıda daha cevap yazmayacağım sen tek başına tüm foruma cevap verebilecek yetenekte değilsende o tutumda olan birisin onun için bi konuya bak kaç kişi seni destekler mahiyette yanıt vermiş ama yok sen anlamaz olduğun ortada onun için sana kolay gelsin.

ateistkeci bunu beğendi.
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu ile alakalı üslup sorunları ve tartışma seziyorum. Lütfen mesaj içeriklerini daha dikkatli oluşturalım. Agresif bir içerik üretmekten kaçınalım.

Konuya gerekli cevaplar verildiğini düşünüyorum. Merkez Ekibin içerik olarak eklediği Blacklight gözcüleri hakkında kesin bir bilgi sahibi olan klan olmadığına da emin olabilirsiniz. Tahmini saat aralığı ve haritaları oyuncularımız belirtmiş olsalar bile; durum hakkında ki bilgilerin kesin olmadığı bir gerçektir. @Zer0DayLover talep ederseniz konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar Dilerim.

4. Hayır sadece şunu demeye çalışıyorum , bot bug kullanan adamlar çok hani diyorsun ya bu adamlara iftira atıyorsun peki bende sana soruyorum neden güveneyim bu adamlara ?

Oyunun neredeyse %90'ı bot , bug , hile kullanıyor yani neden güveneyim ? Ben açıkçası düzgün bir oyuncunun o yaratığı hakkıyla kesebileceğini inanmıyorum varsa öyle bir ihtimal 1000'de 1 ihtimal oda şansa denk gelmiştir.

Not tutmuş olabilirsiniz fakat yinede bu yaratıktan sadece belli bir kesimin yararlandığı gerçeğini değiştirmez.

Şimdi diyeceksiniz ki bize yazık değil mi o kadar not tuttuk haklısınız bu konuda fakat ben yinede şunu savunuyorum belli haritalar yerine oyunun rastgele haritalarına rastgele şekilde yollasa daha iyi olur.

Hiç kesmemiş bir oyuncu bile en azından 1 kerede olsa kesmiş olur denk gelip.

5. Uzun yıllardır tr3 desin ama nasıl küfür etmeyen klan bulamadın anlamdım. Tr3 de şuanda bulunduğum klan mesela küfüre sonuna kadar karşı, bir çoğumuzda chat penceresi dahi kapalıdır. Bence iyi aramaya çalış bu oyun klansız oynanmaz.

6. Valla furkan nereye gittiysem küfürün alasını gördüm :D TS'de anamdan tut bacıma kadar yedi ceddime kadar sövüldü yani açıkçası çok fazla toxic oyuncu var ondan dolayı klansız takılıyorum.

Küfüre karşı klan mı var ben neden görmedim ? :D

7. TanrıEru

TanrıEru Guest

Güzel yaratık tavsiye ederim

militaryship-3 bunu beğendi.
  8. vay vay vay normal oyuncu değilsin sen yoksa bunu kesmen imkansız yoksa sizin klan çokmu küfürbaz vs vs vs..

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Sizlere uslup konusunda uyarılarımızı yapmıştık. Lütfen bir daha forum içerisinde tartışma ortamı yaratabilecek cümlelerden ve haksız ithamlardan kaçınınız. Gerekli cezai işlem uygulanmış olup konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Zer0DayLover bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.