Blacklight Şifresi İle Alınan Modüller Yok

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve klohftru tarafından 12 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. klohftru

klohftru User

Merhaba;
    Resimde görüldüğü üzere 12.11.2020 öğleden sonra Black light şifresi ile 3 adet kutu açtım ve üç adet modül verdiğini yazdı o an modülleri görememiştim. herhalde dedim ilgili gemiye gönderdi ancak o modüllerin hesabımda olmadığını fark ettim.
    Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  2. Merhabalar,

Bilgisayardan link olarak eklediğiniz resim gözükmemektedir. Mesaja Resim Eklemek konusunu inceleyerek tekrar resim yükleme işlemi yapabilir misiniz ?

İyi Forumlar.

3. klohftru

klohftru User

Merhaba;
    Konuyla ilgili fotoyu yeniden yüklememi istemişsiniz;
    foto aşağıda olup konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

4. Black light şifre kripti modül verir açtığınız kutu eski kutu olup ismi black light kutusudur anahtarı black light şifresidir centurion tasarımları verir. Centurion gemisine gelip tasarımlar kısmına tıklayın görürsünüz ayrıca yeni kutu kırmızı ışık saçarken (modülveren ) diğer kutu mor ışık saçar (centurion tasarımı veren) Modül için kırmızı ışık saçanları yani black light kriptlerini açmanız gerekiyor birleştir kısmında var.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. Merhaba,

@ıııııııı verdiği cevap doğrudur kendisine teşekkür ediyorum. Yanlış kutu açtığınız için istediğiniz modülleri alamamaktasınız. Seyir defterinde göründüğü üzere ''Gemi Dizaynı'' elde etmişsiniz. Doğru kutuyu açtığınız takdirde istediğiniz modülleri elde etme şansınız olacaktır.

İyi Forumlar.

ıııııııı bunu beğendi.