BO2-füzyon kalkanı 3 ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 亗★VOLTACI★亗 tarafından 9 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sizce ufe bi gemide genel kullanım için kasılırken olsun savaşlarda olsun bo 2 mi tercih edilmeli füzyon kalkanı 3 mü birleştirmedeki çok kararsız kaldım ya :D ne öneriyorsunuz çoğu kişi bo2 diyor hatrı sayılır bi kısımda füzyon kalkanı 3 diyor aradaki 2 k kalkana bakma diyorlar :D %6.25 lik yenileme bonusu var füzyon kalkanın kalkan başına diyorlar bu yüzdeyi 15 le çarp diyorlar geminin ağır konfisinde 2-3 saniyede tüm kalkan fulleniyor diyolar heryerde büyük bi avantaj bu diyolar yani aşırı kararsız kaldım ya napcam bilemedim.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Füzyon Kalkan 3'de 8.000 Kalkan gücü, %6,25 kalkan yenileme hızı ve %80 absorbe özelliği var.
    BO-2 de 10.000 Kalkan gücü, %80 absorbe özelliği var.

Sizin de belirttiğiniz gibi yenileme hızı savaşlarda işe yarar tabi ki ama kalkan çok daha fazla yarar diye düşünerek ben BO-2 kullanmaya devam etmiştim :) Fakat kullanan arkadaşlarımız varsa önerilerini alalım çünkü ben de merak ettim bu durumu :)

İyi forumlar.

3. uzayl80

uzayl80 User

suan en kral bo2 kalkan gerisi sizleri yanıltmasın irisleri 16 leveli kalkanları 16 level yaptınmı maviylede vede desdeği cektinmi süper oluyo diğer kalkanları kulandım fakat verim tam alamadım

kasılmak için leno venge bo2 kalkan iyidir sarı taş beslemeli zaten eski haritarda faydası oluyo lenoyu tak tak kesersin tüm npc leri

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2019
    亗★VOLTACI★亗 bunu beğendi.
  4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bende modumuza ek olarak şunları belirtmek isterim; Yenileme özelliği 'Ağır Kruvazör' sınıflarında önemli değildir. Ağır savaş gemilerinde kalkan önemli olduğu için SG3N-BO2 kullanmanızı öneririm. Ama Pusat gibi hızlı, yüksek hasarlı ama düşük canlı gemiler kullanıyorsanız Kalkan Yenileme Destekleri BO1 & BO2 ile Füzyon kalkanının işe yarayacağını düşünüyorum. Ani atak yaparak uzaklaşabilir ve hızınızın verdiği avantaj ile çok çabuk toparlanarak tekrar saldırıya geçebilirsiniz. Buda rakibiniz karşısında size büyük bir üstünlük sağlayacaktır. Ancak her şeyin başında oyunu iyi oynamanın ve doğru malzemeyi doğru zamanda kullanmaktan geçtiğini unutmayınız.:)

İyi forumlar dilerim...

.Paradoks. ve 亗★VOLTACI★亗 bunu beğendi.
  5. %6,25 yenileme elmas düzenindeki gibi savaş anında da oluyor mu ?

6. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Hayır, saldırı altında olmamanız gerekiyor. Ama bu kalkan BO2'den daha kısa sürede ve daha fazla dolmaya başlıyor. Avantajı bu.

İyi forumlar dilerim...

Melik•Bey ve 亗★VOLTACI★亗 bunu beğendi.
  7. :):):) vllhi aynı durumdan muzdaribiz modum aklımda aşırı büyük bir soru işareti var halkada dahi 3-4 saniyede kalkan fulleniyor diyenler var full füzyon 3 te napcağımı şaşırdım yanış kararda vermek istemiyorum :)
    çok çok teşekkür ederim hayırlısı bakalım inşallah birazdaha içim rahatladı daha 2 sinide geliştirmeye başlamadım :) konu birazdaha açık kalsında inşallah tam anlamıyla tatmin olup 2 sinden birini geliştirmeye başlarım inşallah :)
    sizede sonuna kadar katılıyorum Modum vallahi yerinde bir tespit olmuş daha pusatım olmadığı için bo 2 kullanma niyetindeyimde birazcık daha yorum gelsin bu konu hakkında duruma göre belirticem inşallah konun akıbetini :) ona göre işlem yaparsınız modum sizden ricam konu 24 saat kadar daha açık kalsın ardından kafamdaki soru işaretleri azaldığında kilitlersiniz modum bu sadece benim için deil gelen yorumların birçok kullanıcıyı tatmin ediceğine inanıyorum :) Saygılar Modlarım :)

Manitu bunu beğendi.
  8. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Ne demek efendim? Tabii ki istediğiniz kadar açık kalabilir. Bu konu aracılığıyla dediğiniz gibi kafasında soru işaretleri kalanların da giderilmiş olur.

İyi forumlar dilerim...