Bo2 mi İris mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve oO-DANGER-Oo tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Merhaba,

Bende şuan
    40k uri bulunmakda ve elimde hiç iris yok...
    kalkan olarakda
    10tane bo2 var

Gemim goliath bu arada ,

Ben kalkanlarımı tamamliyim yoksa
    2tane İrismi Alayım ?

2. Merhaba ,

Eğer Kredi ile alma şansınız varsa uridium kalsın. Fakat kredi ile uzun sürer ben uridium ile 2 tane iris alayım ilerde gerisini kredi ile tamamlarım diyorsanız irisi alın.

Diğer önerileri de bekleyiniz.

İyi forumlar.

3. Heterodox

Heterodox User

ilk 2 diroit uri ile olsun kredi ile alınması zor oluyor ama kredi ile kalkanı rahatlıkla yaparsın

4. Lapseki

Lapseki User

İlk iki irisi iri ile al. 10 tane kalkanın varmış.bence bundan sonraki kalkanları kredi ile al.

5. Heterodox

Heterodox User

8 adet kalkanım var ve iri diye yazma uri diye yaz iris yazdın sandım :)
    kredi kasamıyorum sorun orda
    ama peti de düşünüyorum kutu toplamaya bıraksam o uridium kasamaz mı ? günde 15 20k ne bileyim olmaz mı hem kendi masrafını da çıkartır

6. Merhaba ,

Skylab'tan Promerium yollayıp satarak kredi kazanabilirsiniz. Haritalardaki NPC çöplerini ( Özellikle npc büyük olursa çöpündeki hammaddeler iyi olur ) toplayıp onları daha sonra satarak kredi elde edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.