Bo3, Bo2 hangisi daha iyidir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *DangDang* tarafından 6 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *DangDang*

*DangDang* User

Benim merak ettiğim ve öğrenmek istediğim BO2 kalkanın son seviye geliştirilmiş hali ile bo3 kalkanı karşılaştırıldığında hangisi daha iyidir?

2. Merhaba,

Öncelikle sorunuza şu şekilde, Seviye 1>2 B02 Kalkan %1 etki ederken Seviye16 B02 kalkanı %15 Artış sağlamakta.
    SG3N-B02: 10.000 kalkan gücü sağlar ve hasarın % 80'ini absorbe eder.

Aynı şekil de Seviye 1>2 B03 Kalkan %1 etki ederken Seviye16 B03 kalkanı %15 Artış sağlamakta.
    SG3N-B03: 11.450 kalkan gücü sağlar ve hasarın %80'ini absorbe eder.

Açıkça 16sv B02 Kalkanı 11500 artış sağlamakta 1.sv B03 kalkanı 11450 kalkan sağlamakta, bunun için arada 50 puanlık bir fark var.
    Fikrimce hangisini kullanmanızın bir önemi yok şayet geliştirmesini yaparsanız B03 kalkanını kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2019
    Minerva ve -=ODIN=- bunu beğendi.
  3. FANTOMARI

FANTOMARI User

mod arkadaşımızın dedigi gibi verilen onca emek uri cöp oldu. bo3 kullnanman lazın oyun bunu istiyor onuda geliştirirsin sonra onuda cop yaparlar bu boyledir bu oyunda.

4. *DangDang*

*DangDang* User

Teşekkür ederim modum cevabınız için ben bilmiyordum bo3 kalkanının geliştirilebilir olduğunu.

Aklımda bir soru var sormak istiyorum.Mesela diyelim ki oyuna yeni bir şey getirmediler sende full+full oldun uridiumun bol credin bol oldu ama alacak birşey bulamıyorsun savaşmaktanda sıkıldın artık çünkü sürekli aynı kalkan ve lazerle savaşıyorsun cephanen bile aynı sonra ne olacak peki alacak birşeyde yok dediğim gibi uridiumu harcıyacağın birşeyde bulamıyorsun ve yetmezmiş gibi şuan ki durumda yapılan savaşlar kısa bile sürmekte vuruşların yüksek olmasından dolayı peki ya bu durumda sence oyuna getirilmesi gerekmezmi güncelleme veya yeniliklerin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2019
  5. FANTOMARI

FANTOMARI User

oyuna tabiki yenilik gelmeli ama bu tip degil.Bu tip yenilik oyuncuyu aptal yerine koymaktan başka bişey degil cunku yenilik demek sürekli birşeyler gelmesi demekdegildir. yeni bir etkinlik ,farklı harita etkinlkleri, kapı günleri vb icerikler olmalı insalar robot gibi sürekli yeni item dizmesi cok şaçma boyle birşey yapacaksan oncekini de kullanabilmen gerekli bo2 + yeni birşeyler= bo3 olsaydı eski iteminde cop olmazdı ondaki emeginide korurdun yeni birşeyler yaparakta item kasabilirdin ama onun yerine oyun mantıgı o cop oldu bunu kas aradan 6 ay gecsin o kastında cop bunu kas demesi yenilik degil başka oyunlarda oynuyorum cok fazla yeni şey getiriyorlar bunların büyük cogunlugu etkinlik tarzında oyuncuya yeni gorevler eklemesi yeni bir amaç vermesi yonunde ama burda aynı durum yok sürekli yaratık kes kapı yap şansına bir ihtimal birşey düşcekte gelişicen.

6. Ne demek efenim rica ederim.

Öncelikle Forum Kuralları gereğince flod yapmamanızı rica ediyorum.
    Oyunun dinç kalıp devam edebilmesi için bu tip değişiklikleri kendimce taze kan olarak görüyorum.
    Ayrıca Son gelen etkinlik ile ilgili bildirimlerinizi lütfen buradan yapınız.

Merhaba,

Öncelikle tartışma ortamı oluşturmaktan çekinmenizi rica ediyorum.Yeniliklere adapte olabilmek kolay olmayabilir ama sabırla davranmanızı ve fikirlerinizi usturuplu şekil de bize aktarmanızı rica ediyorum. Ayrıca
    İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2019
    Regulus bunu beğendi.
  7. FANTOMARI

FANTOMARI User

bir onceki mesajınızda arkadaşa flod yapmayın deyipte sizin yapmanız işinize olan saygınızın kanıtı.Ayrıca bu tarz karşılıklı tartışmalar olmadan oyunda iyi birşeyler olmaz burda kimseye sovmuyoz hakaret etmiyoz karşılıklı fikrimizi belirtiyoruz.

8. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Sizin de belirttiğiniz gibi bu tür tartışmalar tabii ki oyunu daha iyi yerlere getirmeye yönelik olabilir, bunun faydalı olacağı açık şekilde aşikar. Bu tür eleştirel fikirlerin paylaşılmasını bende destekliyorum. Fakat bu fikirleri paylaşırken tartışma şeklinde değil de karşılıklı fikir alış verişi ve eleştirilerin paylaşıldığı bir sohbet şeklinde olmalıdır. Aksi halde insan fikrini beyan ederken, karşıdakine kendisini ifade etmeye çalışırken farkında olmadan bir anda kendini karşılıklı atışmanın içerisinde bulabiliyor. Bizim de en son isteyeceğimiz durum bu ve bunu önlememiz gerekiyor. Bu konuda anlayışlı olacağınızı umuyorum :)
    Rica ederiz, cevabınızın yeterli olduğunu düşünüyorsanız konunun kilitlenmesini istediğiniz vakit talep edebilirsiniz. Aklınıza takılan başka bir sorun veya soru varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz.

İyi forumlar.

9. 16.seviye bo2 kalkanın varsa 1.seviye bo3'ten daha güçlü.