Bo3 kalkanı ve 5-2 Görevleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve OnePunchKel tarafından 11 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. öcelikle selamlar birbiriyle alakasız 2 sorum olucak farklı 2 konu açmak istemedim 2 gün önce son 12 proyu da üretip 48 pro oldum proyla işim bitti sadece geliştirmeleri kaldı oda şuanlık önemsiz 3 tane bo3 kalkanım var prolar için son anahtarları kasarken bi miktar chromin kasmıştım diğer malzemelerden de(hibrit ve mikrotransistör)sadece 3 üretim için yeteri kadar vardı şuanda chromin ve rinuksum 13 bo3 üretimine yeterli fakat hibrit ve mikro pahalı olduğu için kararsız kaldım indirim ve vip mevcut hesabımda ama yine de yaklaşık 800-900k uriye maal oluyor (bi kaç tane gemide var) 1m üzeri uri var zaten hesabımda ve 5-2 görevlerimin sonundayım yani 800k uri daha gelicek şimdi bu malzemeleri yeşil sandıktan çıkartmam ne kadar zor olur ona göre bu uri ile zeta dönsem hemen hemen 8-10 zeta dönerim 400-500 anahtar ile kaç tane çıkar sizce hangisi daha mantıklı olur 2. soruya gelirsek dediğim gibi 5-2 görevlerimin sonundayım sizce hangi destekleri çekip bitirmeliyim ve tp tasarımıyla mı şp tasarımıyla mı bitirmeliyim droid düzenim ne olmalı rütbe istiyorsan şp geç diyecekseniz açıkcası benim rütbeyle pek işim yok ama 100lük görevlerle de çok rahat tp kasabiliyoruz en azından 3-5 şeref kazanmış olsam çokta kötü olmaz diyorum ama sizin görüşlerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler

2. Ön celikle aleyküm selam kardeşim keşke mikrotransistörlerini tamamlamadan chromin kasmasaydın yok onun için kasmadım zeta döndün ordan oldu diyorsan bana göre elindeki mikrolara yetecek kadarını kullan gerisini sonra yaparsın zaten oyun 7 tane bo3 vermişti bu ayda veriyor bakarsın gelecek etkinliklerdede yada takvimlerde verir acele etme derim. Yeşil sandıklardan nekadar çıkar inan bunu tahmin etmek mümkün değil ben şahsen 100 sandıkta 1 tane çıksa kendimi şanslı adlediyorum ama yinede belli olmaz 2-3 belkide 4 bile bulanlar olabilir.Korsan görevleri hangisi bilmiyorum ama bu 17500 sabo anhi inceptör 3lüsü ise onlarda hem tp hemde şp oluyordu yanılmıyorsam madem rütbe önemli değil diyorsun onlarıda lvl için tp ağırlıklı bitir derim.

3. sscglory

sscglory User

bende arkadaşın dedigine katılıyorum mikro ve hiprit çok az çıkıyor onun için bi fikrim yok ama 5 2 görevleri için diyecegim sen zten 100 lük görevlerden tp kasıcaksın en azından şu üç görevden şeref kasmış olursun bu kadar çok şeref veren görev yok o yüzden en iyisi bu üç görevde şeref kasman genellikle millet cerrah gemisiyle bitiriyor bana sorarsan sen şeref gemisini ve kedemli oluşumla bitirmelisin .

OnePunchKel bunu beğendi.
  4. ayda 1 bo3 almak için beklemem şahsen chrominde denk geldi özellikle kasmadım
    asıl merak ettiğim mikrotransistörleri kutudan mı çıkarıcam birleştirden mi almaya çalışıcam yoksa uri ile mi alıcam hazır denk gelmişken gelecek chromin eventini beklemektense bugün zetayı yapıp anahtarları açardım hemen yarına kadar vaktim olurdu

5. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer mevzu B03 ise varını yokunu bas derim kesinlikle değecektir :p özellikle elinde fazlasıyla yapacak malzeme varsa Uridium'u korkmadan bas giden Uridium olsun :)

İkinci olarak Payment ile satılan %50 ŞP desteğini alma imkanın varsa almanı kesinlikle öneriyorum ayrıca 4-5'te Uber yaratıklardan düşen şeref, BO1 ve BO2 şeref destekleri, Goliath Champion veya G-Exalted (İkiside %10 Şeref veren gemiler) kullanman sana fazlasıyla fayda sağlayacaktır :)

6. sscglory

sscglory User

birleştirde mikro için çok parça istemiyor ama hiprit için baya malzeme istiyor malzemen var ise yap ama benim önerim de uriyle alman çünkü anahtar açınca geneli roket falan çıkıyor uri bas kafan rahat olsun ama elinde anahtar varsa tabi aç bir tanede çıksa kardır :D

7. zeta yapıp anahtarla çıkarmaya çalışmayayım mı sence bu kumardan kazanamaz mıyız :D chromin ve rinuks yeteri kadar var işte diğerleri önemli
    50tp 50 şeref desteğini çekicem kesinlikle bo1 bo2 lerini de çekicem bu 4-5deki dlb ler aklıma gelmemişti çıkartması zor olmaz sanırım onları da çıkarırız teşekkürler cevabın için

8. ateistkeci

ateistkeci User

İlk sorun için o kumara girilmez çok zor çıkıyor :( kaç gündür anahtar açıyorum bende B03 birleştirecektim 1 tanecik bile vermedi insafsız :( elinde var Premium+İndirim rahatsın bas işte Uridium'u garanti olsun :D

Ve şeref kolay çıkıyor hasar dlb ararken 3-4 saat şeref biriktirmiştik :'))

9. sscglory

sscglory User

bide fazla şp tp gelmesi için yakın arkadaşların varsa dagıtılmış şp ve tp çekmelerini isteyebilirsin yada chate yazıp dagıtılmış destegide olan bulabilirsin bazen bir iki kişi çıkıp geliyor senin için iyi olur

ateistkeci bunu beğendi.
  10. sırf bo3 eksik kalmasın diye yapıcak bir şey bulamayıp bu yola girdim aslında hepte avcı konfiyle takılırım yani kalkana pek önem vermiyorum bide aşırı bi fark görüp görmeyeceğimi de bilmediğim için tak diye 1m uri vermek zor geliyor :D

oyunu maalesef tek başıma oynuyorum destekli birilerini bulabilceğimi hiç sanmıyorum chatle bile alakam olmuyor genelde

11. sscglory

sscglory User

açıkcası sana katılıyorum 1m uri vermek zor geliyor bende aynı durumdayım full avcı gezdigim için hiç bo3 birleştirmedim
    dagıtılmış şp tp ye gelirsek eger tr 1-5 de oynuyorsan ben senin için iki tane gemimi getirip senin fazladan tp şp almanı saglayabilirim benim için sorun olmaz

12. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer TR3 oynuyorsan destek çekerim ben gelip :) ve fark oluyor bence :D 9 B03 ile ben bile farkı anladıysam full olunca ne olur sen düşün :)

OnePunchKel ve sscglory bunu beğendi.
  13. gemindeki çogu şey biitkse tek eksik bo3 ise yonlen derim
    bende 22 tane var geliştirmesi dukkandan mikro alması gerçekten maliyetli birşey
    kutuya fazla guvenme kutudan az çıkıyor .. eternl tarzı guzel etkinliklerde bol uri kasınca almanı tavsiye ederim şuanki slow kasılma modunda buyuk ilerleyişler gerçekleştirme

14. 1-5 deyim çok iyi olur gelebilirsen

yavaş ilerlemeyi hiç sevmiyorum şuanda uri ile alıp almamayı düşünüyorum sırf etkinlik biticek 1 ay beklicem diye dediğin etkinliğe benzer şeyleri hiç bekleyebilceğimi sanmıyorum :D

15. sscglory

sscglory User

tabiki gelirim sen şimdi chate sscglory yaz ben sana özelden yazayım arkadaş eklerim görev bitince gelirim ben

16. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

İlk sorunuzla başlamak gerekirse mikrotransistör ve hibrit işleyici zor çıkan parçalar olduğu için uridium ile almanız kutu açarak bulmanızdan daha kolay ve ucuz olacaktır. 1000-1500 kutu açarak sadece 4-5 tane çıkartabilenlere şahit olmuşluğum vardır. Diğer sorunuza gelirsek görevleri verirken %50 tecrübe ve şeref puanına ek olarak BO-1, BO-2 ve DLB desteklerini çıkartarak ve BO-2 destekleri tam olan bir grupta kıdemli uçuş düzenininde ve exalted veya g-champion gemisinde bitirmenizi öneririm. Bu sayede en yüksek şerefi alabilirsiniz. Fazla tecrübe kazanmak isterseniz veteran gemisinde bariyer uçuş düzeninde bitirebilirsiniz. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirisniz.

İyi forumlar.

17. herkese teşekkürler uridium ile alma kararı aldım konu kilitlenebilir

18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.