BO3 Kalkanının da Satılmaması Lazım

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 18 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

96,6%
  2. Hayır

3,4%
  1. Nasıl ki pro lazeri satılamıyor bo3 de satılamasın önlem için. Çünkü bo3 de pro lazeri gibi sadece birleştirme üzerinden elde edilen bir şey öyle rastgele elde edilebilen bir şey değil. Zaten sayısı da sınırlı.

2. hedefim

hedefim User

Satılıyormu ki ?

3. Bende sat aktif gözüküyor.

4. hedefim

hedefim User

Evet baktım da şimdi bendede satılıyor. Haklısın bence de satılmaması lazım önlem için.

ateistkeci ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  5. Agır_TR

Agır_TR User

açık arttırmaya koyulsa 1milyon krediye gider 15bın uri olması lazım :D

6. Onun için de siz konu açın. :)

7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun bir şekilde açtığınız için teşekkür ederim. Konuyu çoktan İndex' e ekledim :)). Yeterli desteği alması durumunda da merkez ekibe bildirmekten mutluluk duyacağım :)

İyi forumlar dilerim.

8. Agır_TR

Agır_TR User

kim ugrascak boşverr :D

9. Bunu getirmek çok kolay bir şey ki. :)

10. Agır_TR

Agır_TR User

yav admınım 1senedir forumdayım hala rudbem user bari tegmen yapın :D

11. Aliens

Aliens User

Bir milyon mu? :D Ondan çok daha değersiz ürünler bile 100.000.000 krediye giderken bu ürün gelse milyarları bulur. :)

lllecelll bunu beğendi.
  12. Agır_TR

Agır_TR User

aynen :D

13. Bence bu tarz Elite İtemlerin satılmaması lazım hesap güvenliğini nekadar sağlarsak sağlayalım kötü niyetli kişilerin hesaplarımızı boşaltmasına karşın bi önlem olmuş olur ben olmalı diyorum.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  14. Eskiden forum rütbeleri yazıyordu ne güzel. :)

15. Aliens

Aliens User

Bu arada; yorum yapmışım ama oy vermeyi unutmuşum. :D Evet; insanın olduğu her yerde hata payı olur. Satılmasını yasaklamak iyi bir çözüm oluşturabilir. Oyum: OLUMLU!

Sayfayı Paylaş