Bölünme Kristali elde etme seçenekleri artırılsın mı ?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 12 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Etkinliklere Bölünme Kristali takası konulsun mu?

1. Evet İyi Olur

95,0%
  2. Hayır Konulmasın

5,0%
  1. Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi malumunuz normal oyuncuların bölünme kristali elde etmesi oldukça zor, sadece kapılardan düşük bir miktar ve ara sıra günlük girişlerden çok az miktar elde edebiliyoruz. Buna rağmen 1 roketatar için 2400 adet isteniyor. Benim fikrim etkinliklerde anahtar takasına tıpkı IAC de olduğu gibi Bölünme Kristali de konulsun. Herkesin fikrine saygımız sonsuzdur.
    İyi oyunlar.

joetly bunu beğendi.
  2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

İlk evet oyunuz benden :) Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. Teşekkürler. Şu an oyunda en ivedi şekilde gelmesi gereken güncellemelerden birisi. İnşallah sesimizi duyarlar. Yeni başlayan arkadaşlarında ``2400 bölünmeyi nasıl kasayım yok artık`` diyerek oyundan soğumasına neden olan sebeplerden birisi eksilmiş olur.

4. sadece yeni başlayan değil, eski başlayanda çok zorlanmakta...

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  5. Evet bende zorlanıyorum elimde 1460 tane var şu an henüz hiçbir roketatar almadım ve yaklaşık 2,5 senelik oyuncuyum. Birazını ganimet kutusu birleştirmeye kullanmıştım zamanında nerden bileyim böyle birşey çıkacağını. 2400 tane çok istiyorlar.

6. Konu güncel.

joetly bunu beğendi.
  7. joetly

joetly User

kesinlikle artırılmalı.

yani tamam kolay olmasın ama benim gibi maalesef kısıtlı saatler geçirebilenler için bu kadar zor olmamalı. uridium karşılığı temin edilebilir, etkinliklerde savaş bileti karşılığı temin edilebilir yada hedeflere koyulabilir.

çok uzun süreler geçiremediğim için yeni roket atarların malzemelerini 2x yapmama rağmen bölünme kristalini hala toparlayamadım.

8. Kuiperden gelen 200k uri kalkmadan önce ben haftasonları kuiper yapardım her seferinde 25-30 bölünme verirdi, indirim+vip+haftasonu ile kapı başı 50k uri gidiyordu ama %25 ihtimalle 200k geldiği için bedavaya denk geliyordu hatta şanslı olduğum zamanlar 200k 200k ard arda geliyor uri azalcana artıyordu, spartanların bütün bölünmelerini kuiperden kastım. Kuiper den gelen uriyi 10k ya indirdiler benim yaptığım çakallık da yalan oldu, artık bende bilmiyorum nasıl kasılacağını.

9. Ben tek oynayan bir oyuncuyum bu sebeple hades yapamıyorum ( ya da hades yapacak oyuncu bulmak zor). Benim gibiler için geriye en iyi alternatif lambda kapısı kalıyor (açması kolay yapması kolay ve seri, aynı zamanda az da olsa x4 veriyor kuiper onuda vermiyor) ama o da ortalama 12 bölünme veriyor. Sadece 1 roketatar için 200 adet lambda yapmak gerek ki yaklaşık 40 k ya açılıyor (vip+%25 indirim+haftasonu indirimi= 1 gg 55 uri) kapı bitiminde 15k kapıdan 6k npcden toplam 21k geri veriyor. 40-21=19k uriye mâl oluyor bir kapı. Ortalama 200 lambda yapmak gerektiğini varsayarsak 200x19.000=3.800.000 uridium gibi bir maliyeti oluyor, sadece 1 roketatar.
    1 kapı yapma ortalama 10 dk ya mâl olsa 200x10=2000 dk = 33,3 saat demek.

2 nin yanındaki 0 ı sildin kaldımı tek sıfır... :D:D:D

10. kesinlikle bölünme kristalini elde emenin başka bir yolu olmalı darkorbitte...illa ki kapı yapmak zorunda olmak zorundamıyız bu madeni elde etmemiz için...çok saçma bir sistem.
    en azından etkinlik anahtar takasına ya da npclerin içine ya da günlük yada haftalık ödüllere ilave edilmesi kesinlikle lazım..oyum evet..

11. Aynen hacı aynen

Sayfayı Paylaş