Bölünme Kristali Kasma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NoName77 tarafından 1 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NoName77

NoName77 User

Merhabalar

Spartan driodi için bölünme Kristali kasiyorum forumda herkes hades demis ama ben tek takildigim için hades yapmayacağım. Lambda ve Kuiper arasında kaldım hangisi daha kârlı olur?

2. Zıhar

Zıhar User

gelişmekte olduğun bir gemi ise sabırlı bir şekilde zeta yapmanı öneririm.

3. NoName77

NoName77 User

apis zeus var
    herkul ve havoclar full
    arge 33 kelle avcı
    pro lazer 13

zeta yapmaktan sıkıldım :) farklılık olsun diye başka arayışlar içindeyim

4. belli bir miktar uri biriktir 250k kadar sonra indirim +vip ile iki kupier kadar yapabilirsin eğer 200k uri atarsa 35 kadar bölünme ile belki onuda sonsuz döngüye sokarsın ben spartanları bu şekilde fullediydim biraz daha uğraştıran kapı ama 400 uri ile girip spartanları fulleyip 800k uri kasarak çıkmıştım ama tabi x4ü yiyor o konuda zarar

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Hades yapmak istemiyorsanız kuiper kapısını yaparak bölünme kristali kasmayı deneyebilirsiniz. Kuiper kapısından daha karlı çıkabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. tek takılmayla hadesin ne alakası var kardeşim onu anlamadım hades grup var mı diyeceksin girip işini halledip elinize sağlık diyip çıkacaksın kolay bi yöntem varken diğer yolları seçmen saçma olur
    herkes arkadaşıyla dönüyor diye mi düşünüyorsun hadese oyuncu bulmak için ter döküyor millet destek bile sormuyorlar artık ne olursan ol gel mantığı :)

7. NoName77

NoName77 User

Oyunu 7/24 oynamiyorum 2-3 saat boşluğumda kafa dağıtmak için oynuyorum. oyuna girdiğim saatlerde hades grubu bula madim şuan o yüzden
    server us
    Teşekkürler konu kilitlenebilir