Bölünme Kristali Nereden Toplayabilirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 2 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Bölünme kristali kasmak açısından soruyorum.

  Grubum yok yani grupsuz bir kapı ama indirim çekip ABG mi dönsem, yoksa Lambda mı dönsem karar veremedim, hangisi daha mantıklı?
   
 2. Mineral

  Mineral User

  Lambada yapmanız gerekir bol bol.Bireysel kapıların en kârlısïdir.
   
 3. joetly

  joetly User

  bölünme kristali en güzel hades kapısında kasılabiliyor. pazar günleri oyun içi chat üzerinde hades için arayan çok var. eğer gemin yeterli ise ve genelde x4 sıkarsan çok rahat kasabilirsin. x4 sıkmaktan çekinme zaten kapı yeteri kadar x4 veriyor. çoğu npc ise pet kamikaze ile hallediliyor zaten.

  eğer yok gemim o kadar iyi değil dersen abg en mantıklısı bence. (indirim çekmen şartı ile) çünkü indirimli abg sınırsız dönebiliyorsun ödülleri yanına kar kalıyor. hatta bazen uri bile kar kalabiliyor.

  ama dediğim gibi en en en kolay yöntemi seri bir hades
   
  tryhardD bunu beğendi.
 4. basit bir hesap yapsan çıkacak ortaya.vip+indirimin var diyelim.250k uriye 2 alfa bir beta bir gama açıldı diyelim.getirisi 180k uri.zarar 70k uri.gelen bölünme ortalama 36 bölünme diyelim.vip+indirimle bir lamdayı 35-40k uriye açıyosun diyelim.bu 250k uriye karşılık 7 kapı civarı eder.7 kapının getirisi 150k civarı uri.7 kapıda gelen bölünmeyi ortalama 90 olarak hesaplayalım.buna göre ne dönmen gerektiğini hesaplayabilirsin.tabii lambdanın birde extra ödülleri de var.yeşil anahtar vs.abg nin ise x4 lazer avantajı fazla bunlarıda hesaba katman lazım.lamda dönmek abg dönmekten kolayy birde bu var.urin bol ve amacın sadece bölünme ise tek başına lamda daha iyi gördüğün gibi 250k uriye.
   
 5. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Konu başlığınız yeniden düzenlemiş ve uygun bölüme taşınmıştır.

  Bölünme kristali için detaylı bilgi için buraya da göz atabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 6. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

  Grup bulabilirsem hades.
  İndirim + Vip varsa ABG
  Hiçbir yoksa lambda.

  Şimdilik oyuncuya değer vermeyen bu oyuna para yatırmadan ilerliyorum o yüzden hades + lambda devam
   
  kaptan34 bunu beğendi.
 7. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Selam, oyuncu olarak tavsiyem; ABG kapısı olacaktır. Hızlı kasmak isterseniz tabii ki Lambda kapısı yararlıdır. Ancak maliyet kâr oranı ABG de daha iyidir. :)
   

Sayfayı Paylaş