Bölünme Kristali

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *-__ARMAGEDDON__-* tarafından 10 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. En hızlı nasıl kasabilirim bunu. Lambda kapısı yapıyorum sürekli ama çok yavaş kasılıyor. Fikri olan varsa yazsın lütfen, teşekkürler
   
 2. uninstable

  uninstable User

  Ful destek çekip haftasonu sürekli hades dönerek.
   
 3. kardeşim bölünme kristali en masrafsız ve hızlı kuiper ile kasılır haftasonu indirimi+vip+indirim ile bir kuiper kazandıklarını düşünce 50k uriye mal oluyor birde kuiper kapısında %25 ihtimalle tasarım kazanıyorsun citadel elite aegis elite spearhead elite vengeance pusat goliath venom goliath centaur eğer bunların hepsine sahipsen %25 ihtimalle 200k uridium veriyor şimdi 4 kapı 200k uri ediyor %25 ihtimalle zaten 200k uri veriyor yani teknik olarak beleşe kuiper dönüyorsun + kuiper başına ortalama 35 bölünme kristali veriyor çok yüksek bir rakam.
   
  Son düzenlenen: 10 Aralık 2019
 4. Sahmeran

  Sahmeran User

  Söylediklerine maalesef katılmıyorum. En masrafsız şekilde hadeste kasılır. Nedeni ise bir hadesin 10k uriye mal olmasıdır. Ayrıca, Hades çok seri bir şekilde bittiği için bölünme kristali daha hızlı kasılacaktır.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 5. "Hades Kapısına giriş yapabilmeniz için En az 4 , En Fazla 8 Kişiden oluşan bir grup içerisinde olmanız gerekmektedir" söyle bana güzel kardeşim gecenin 4 ünde bot olmayan benle hades dönebilecek 4 kişiyi nerden bulacam ? benim gibi klansız ve arkadaşları olmayanlar içindir yazdığım ha diyorsan ben 7-24 365 günün her dakikası hali hazırda benimle hades dönecek 4 oyuncu bulurum o zaman sen haklısındır.
   
 6. Sahmeran

  Sahmeran User

  Bu haftasonu yaklaşık 20 hades döndüm ve hiçbir zaman boşta kalmadım. Hades'te %110 Şeref, TP desteği oluyor neredeyse bu nedenle aynı zamanda çok hızlı bir şekilde TP, Şeref ve Rütbe Puanı kasma şansında var.

  Ganimet Anahtarı, Günlük Dosyası, Xenomit gibi ihtiyaçlarınıda Bölünme Kristali kasarken gideriyorsun. Chate hades grup yazdığın zaman 5-6 istek alıyorsun zaten. Bulunduğun serverde oyuncu olmaması nedeniyle kuiperi seçebilirsin ona lafım yok. TR1-5'te hades grubu bulamıyorum diye bir şey yoktur.
   
 7. Global avrupa 3 te oynuyorum ölü gibi buralar birde işim dolayısıyla boş olduğum vakitler ters saatlere denk geliyor . Hades döncek kişiler olsa dediğin gibi daha hızlı olur.
   
  Sahmeran bunu beğendi.
 8. Sahmeran

  Sahmeran User

  1-5'e beklerim, beraber hades dönebiliriz :)
   
 9. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Oyuncularımıza cevapları için teşekkür ediyorum. Şahsi fikrim de oyunda kutu etkinlikleri olduğu zaman (Obsidyen, Apocalypse, Kırmızı&Mavi) Hades dönülerek daha iyi bölünme kristali kasılacağı yönündedir.

  Konu altında diğer oyuncularımızın fikirlerini almaya devam edebilir dilediğiniz zaman da kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 10. Bol bol hades dönerek.
   
 11. hocam merhaba, ben daha önce hiç hades yapmadım ama lambda yaptım, hades nasıl oluyor da 10k uriye açılıyor onu anlamadım, lambdayı 600 ggye falan açtım ben yani baya uri oluyor ama hadesi sen 10k'ya açıyorum diyorsun nasıl oluyor bu rica etsem açıklar mısın?
   
 12. Söylediğiniz şey teorikde doğru ama her 4 kapıda vermiyor ben daha önceden büyük oynmıştım kuiper dönmüştüm 16 da 0 yapmıştım demem o ki kuioerden uzak durun gg ile açın yapın ama asla uri basmayın, bölünmeye gelirsek en iyisi hades hem 15 dk da bitiyor ve miktar konusundada en yüksek kapılardan biri
   
 13. VALEYARD

  VALEYARD Guest

  Merhaba,

  Çoğunluğunda dediği gibi seri şekilde hades yaparsanız bölünme kristalini hızlıca kasabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 14. xArsimAx

  xArsimAx User

  Kuiper candir o konuda
   
 15. dostum kuiper hangi günler havoç geliyor bilgin varmı paylaşırsan çok iyi olur kutulardan düşmüyor havoç
   
 16. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Daha önceki konularınızda cevapladık. Lütfen takip ediniz.

  Havoc için zeta kapısı yapmanız lazım.

  Türkiye Takımı!
   
 17. sanırım yüzüksüz gemi için zeta yapmıyor ısrarla kuiper soruyor.
   
 18. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Büyük ihtimalle ama çok beklemesi gerekecek o zaman.. :)

  Türkiye Takımı!
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 19. yüzüksüzn gemi yapıyorım zeta yapamam
   

Sayfayı Paylaş