böyle birşey mümkünmü ? çıldırcam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RAMMFİRE tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

low kapısına gurup olup girdim daha sonra guruptan çıktım kapıda birtek ben vardım kestim kestim kestim tüm canavarları kenara gönderdim daha sonra mor rütbeli full birisi benim kapıma geldi ??????

böyle birşey mümkünmü ben bir gurupta değildim o adam nasıl olduda benim bulunduğum haritaya geldi birisi bana bunu açıklayabilirmi sonra beni kesti tüm emeklerim boşuna gitti ???

2. Merhaba ,

Maalesef forum üzerinden inceleme yapma şansımız yok. Ayrıca eğer siz grupta değilseniz ve sizin olduğunuz yere gelebilir mi bilemiyorum. Fakat konuyu anlaşılır şekilde support'a mesaj yollayınız. Umarım yardımcı olabilirler.

İyi forumlar.

3. viper1903

viper1903 User

sen gruptan çıktığın için sistem haritada grup üzerinden değerlendirme yapmış olcak ki haritaya başka bir grubun oyuncusu girmiştir. tabi bu benim düşüncem yanlışta olabilir

4. KARANLIK

KARANLIK User

Smodumuzunda dediği gibi id numaranızla supporta yazın gerekli inceleme yapılacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.