Böyle Oluyor açılmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UndeadAxe tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UndeadAxe

UndeadAxe User

[​IMG] Böyle Oluyor açılmıyor nasıl düzeltebilirm

2. n4gom1

n4gom1 User

herkesde aynı sorun var

3. bende dükkanda bu tarz bişeyde kalıyo resimleri geliyo alınmıyo pete benzinde alamadım cubi kesemiyom la :D

4. bende o galaksi kapısında oluyo başka yerde yok

5. Mαтαdor

Mαтαdor User

Dün gammayı açtım şimdi de girmeyi düşünüyodum. Kapıyı haritaya atıyım dedim ama şans işte 40 yılda bir açıyoruz zaten.

6. L-a-Z

L-a-Z User

bendede ayni ne gemi aliniyo ilgilenmiyolar bile yokmu yetkili buranin boşmu yani burasi

7. evet bendede olmuyor irisleri ve flaxları tamir etmem lazım %97 ler son kez patlarsam gidecek

8. UndeadAxe

UndeadAxe User

2Bo2 aldım ama olmuyo işte

Modlar bi el atın ya

Güncel!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  9. iskandinav

iskandinav User

su sorun biran önce duzeltin gemi degisecez olmuyor iris tamir etcez olmuyor bukadar insanin gunahi nedir bi sorun olsa sporta yazacaz sonra kendi hataniz diyecekler lutfen ilgilenin artik su ana sayfayla iyi calismalar.

10. Arkadaşlar oyunda büyük bir sorun var. Problem teknik merkeze iletildi. Şuan tek yapabileceğimiz şey dua etmek.

11. KARANLIK

KARANLIK User

Şikayetlerinizi buradaki konumuz altından yapınız lütfen !

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.