Öneri Bonus Kutusu Botu için etkili bir çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☆☆FЄTİH☆☆ tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uzun lafı kısaltıp yazıyorum..

Konuya bot kullananlar karşı çıkıp negatif oy kullanacağı için oylama sistemi açmıyorum. sadece bu fikirin Almanya merkezine iletilmesi ve tartışılması için açıyorum.

Haritalarda 250 bonus kutusu var olduğunu farz edip bunlardan 50 tanesini* mayınlı hale dönüştürmek gerekiyor. Kutuyu açan P.E.T mayına denk gelir ise mayın patlayacak ve petin Darbe Puanı sıfırlanacak.

AÇIKLAMA

* : 50 tane mayınlı kutu kırmızı renkli olacak. El ile toplayanlar bunların mayınlı olduğunu bilip açmayacaklar.

Güncelleme 1.1

Son düzenlenen: 12 Eylül 2015
    Stealth_Assassin bunu beğendi.
  2. çok mantıklı bi fikir bot mücadelesinde ne yaptıklarımı millet bilir umarım bu fikir gerçekleşir

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  3. Mantıklı bir fikir +1
    Mayınlı kutunun yanında kutu sayısıda azaltılabilir.

4. bnce gzl bi fikir ama bu programların yanlıs hatırlamıorsam renk belirleme olanı falanda vardı bi ara kullanmayı düşünmüştüm arastırmıstım öyle gördüm die hatırlıorum:)

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  5. Guzel bir fikir fakat bizde nornal toplarken acmayiz ins yanlsikla petin acilmasi 360 uri oluyor sonra ama guzel fikir dedigim gibi

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  6. program araştırması yapmadım :D faydalı olacağını düşünüyorum ama bir de adminlerin görüşleri önemli tabi beğenirlerse gönderirler

7. Petlere öyle bir ayar yapılamayacağına göre :D

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  8. hay ağzın bal yesin :D

9. kursat_822

kursat_822 User

keske oylama acsaydın gayet ıyı bır fıkır +1 de benden

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.

10. söylediğim gibi bot kullananlar olumsuz oy kullanacaklardır. burada olumsuz yorum yapıp kendilerini belli etmektense oy kullanıp tepkilerini ortaya koyabilirler o durumda.

11. güzel bir fikir ama ben elle toplarken pette başka bir yerde kırmızı kutuyu açarsa nolacak ?

[HANCI] ve ☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  12. iyide senin karşı olarak hazırladııgn program sadece sistemi takip etmeyenler kulanıyor sen tr5 gelde bi gemiler bak profesyonel kutu topluyolar :)
    oyle bişi kulanıolarki duyarsan şaşırsın bunun pek fayda etcegini sanamam olsa bile normal toplayanlar ne yapcak

13. pet tamiri 350 uri iyi düşünülmemiş bir konu

14. + pet mayına patlamaz yanında bir gemi yoksa :)

15. pet o uriyi toplayamadan patlıyorsa ?

yapılacak mayın sadece PET etkileyecek şekilde tasarlanırsa problem ortadan kalkar ?
    sence bunca sistemi hazırlayan onu ayarlayamaz mı ?

fikrin eksiklerini gördüğünüz için teşekkürler ;)

16. Dedigin cok iyi olur . Ama eliyle ve yaninda petle toplayanlar zarara girer çünkü tamiri 350 uri

17. Bu düzenin ortadan kalkması için bir şeylerden feragat etmek gerekir sanırım aynı fikirde değilsek bilemiyorum ;)

18. Bana gore çok ii olurdu ama bu yazdigina katilmiyorum . 350 uri cok fazla bir rakam cunku

19. Grup kapısında KAMİKAZE nin kalkması gibi bir uygulama kabul edildi ise oyuncular tarafından böyle bir şey kabul edilebilir. diye düşünüyorum :D

20. Aynn olabilir ama bana gore gelistirilmesi lazim . Şu konuya bir mod cevap verse

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.