Öneri Bonus Kutusu Botu için etkili bir çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☆☆FЄTİH☆☆ tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bende yakında pete toplayıcı modül alcam uri biriktiriom kutu toplatmak için bu gelirse benim pete aldığım toplayıcı boşa gider demek olur

2. Grup kapısında KAMİKAZE kaldırıldı BUG kullanımını engellemek için. Burada da yine oyuncu aleyhine bir şey yapılabilir.
    Oyuncuların BOT kullanarak URİ kazanmasına göz yumup PET imin patlamasını öne sürerek konuya engel olmak bence komik geliyor. Kusura bakmayın.

3. İyi de bunun neresi çözüm ? Hiç pvp de pet kesmediniz mi ?
    Bir gidip kesin bakayım 2 dk içerisinde aynı pet yine kutu topluyor olarak göreceksiniz. :)
    bu mouse botu olayının numarası burda zaten, tıkladığın şeyi yapıyor. yani kullanan pet i tıklayarak kapatıp açsa( 2 hamle)
    pet i patlamışsada aynı şeyi yapıyor. tamir edip, açmış oluyor.

4. takemyhard

takemyhard User

arkadaşım teknoloji yada dijitalizm o kadar gelişmedi... acaaip tecno gelişmeler gibi görünebillir oynadığınız oyun amaaa...sonuçta bunu yapanlar insan...(sizin istediğiniz tecno ahlak)...daha gerçek insan ahlakı gelişmemişken insanlarda tecnosunu beklemek biraz garip olur :)

5. beyler bi konuya açıklık getirelim kutu topluyoan ilegalcı vip + katlaycılı olur petide gemiyide tamir etriyorlar çunku porta 10 kez dogup 10 kes kesildiklenini gordum olumsuz bence olan ele toplayan olur

Prophecy bunu beğendi.
  6. o yönden de sana hak veriyorum

7. DraydiBoy

DraydiBoy User

Kesinlikle olmalı
    Oyum Olumlu +1

8. oyunda bug kullananlar var diye Kamikaze atmaktan vazgeçtin ama grup kapısında ? :D

9. Mantıklı ve güzel bir fikir daha.

Ama el ile toplayan oyuncularında bundan etkilenmemesi için sistemin geliştirilmesi gerek.

Bu şekilde patlayan Petlerin tamiri ücretsiz olsun.Ama harita değiştirene kadar tamir edilemesin.Haritayı değiştirdiğimizde tamir etme seçeneği aktif olsun ve ücretsiz tamir edebilelim.

Ekleyip eklememek sana kalmış.

Bol şans.

10. hemn cevap veriiym bu sefer admalr harita degiştire degiştire kutu toplar :) iyi olur çunku porta biz bekliyor olcaz: )

11. Neredeyse her sistem için bir program oluşturuluyor.Ama yinede programlarında aşamayacağı sistem işleyiş şekli düşünebilir ve oluşturabiliriz.

Daha da geliştirelim isterseniz.

Programların çoğu , petin patladığı an direk tamir etme düzenine sahip diye düşünüyorum.Eğer mayın ile patlarlarsa ve aktif olmayan(devre dışı) tamir etmeyi denerlerse , devre dışı olan tuşun etrafında veya modül kısmında süre çıkacak.Bu ne demek oluyor :)

Toplama modüllerini bir süre kullanamamak oluyor..

Geliştirilemez mi ?

12. trollcake1

trollcake1 User

Bence de güzelde , demek oluyoki haritada normalde 250 kutu olacağına 200 olucak . Böyle bişey olucaksa 300 kutu olmalı toplamda

13. sana DO tin bunu yapmaması için bir kaç neden 1. son zamanlarda etkinlikler çoğaldı oyuncunun hayrına olsun diyemi ikincisi o tıklama programlarını kullananlar her hafta katlayıcı ve indirim alıyorlar aylık vipleride hiç eksik olmuyor ee koca şirket o kadar çalışanı var onların maaşını verecek senin için etkinlik suncu bakımıydı rahat oyun oynayabilmeni sağlaması için para kazanması lazım uzun lafın kısası senden ayda bir alacağı 50 tlyi zaten o istemediğiniz tıklama programını kullanandan alıyor sen olsan bindiğin dalı keser misin :D:D

14. BossAgeof

BossAgeof User

Bence çok Saçma çünkü ben kasılırlen peti toplayıcıya alıyorum ben yaratık kesiyorum o kutu topluyo . Hadi ben vip im ben tamir ederim peti diğer adamlar napıcak o zaman direk pet kutu toplamamalı

15. Teşekkür ederim katkıların için bana mantıklı geldi. umarım her şey okunur ona göre bir çözüm bulunur.

16. Güzel fikir. Bence şöyle olsun:
    Şimdi petiniz patladı mayından dolayı. Adım adım yapılacak:
    Başka bir haritaya geçilecek. Kod ekranı açılacak, (hani değişik rakam harf yazıyoruz ya adını unuttum). Oraya kod yazılacak. Sonra tekrar eski haritaya dönecek (bunu bence doğal olarak her oyuncu yapar). Böylece pet ücretsiz tamir olacak. (sadece bu mayınla patlayanlar için)
    Kutucular da ücretsiz tamir edecek fakat ona çözüm bulamadım daha.
    (İki kez gönderdiysem özür dilerim bende int. biraz sıkıntılı şuanda göremiyorum. İkinci gönderişimse yetkililer silerse sevinirim.)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  17. Konuya eklemek istersen ekle :)

Böylelikle o şekli daha kolay görebilirler.
    Herkes tüm yorumları okumuyor çünkü.

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  18. fikir çok iyi ve başarılı yaratıcı bi fikir ancak bot yazılımı yapanlar bunada bir çare bulur diye düşünüyorum çünkü botu 4-3 haritasında açan kişi sadece kutu toplar değil mi ? hiç çöp toplarmı hiç kutu açarmı bunlarıda ayrıştırırlar diye düşünüyorum ama fikrinin geliştirmeye açık olduğuna inanıyorum.

19. eklendi . Teşekkürler tekrardan :D

bonus kutularının içini görebilmeleri gerekiyor o zaman ?
    zira burada kutuları mayın olarak kullanmaktan bahsediyoruz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Eylül 2015
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  20. lowda kamikazeyi kapattınız buralarda otamatık toplayıcıyı kapatın onu nasıl yaptıysanız bunuda yapın bunu artık yaparsınız umarım

eniyi cözüm toplayıcın kapatılmasıdır elle toplayan toplasın en azından porogramlar toplamaz iyi olurdu buiyidir bence sizce

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Eylül 2015
    ☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.