Öneri Bonus Kutusu Botu için etkili bir çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☆☆FЄTİH☆☆ tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. başka konu açana kadar buradan destek verebilirsin NEFRET

2. 300 kutu oldugunu varsayalım pet kutu topluyor ise dakikada min 20 kutu aciyordur buda her petin ortalama dakikada %33 ihtimalle patlayacagı anlamına geliyor :) yani pete kutu toplatan programcılar peti tamir etmekten kutu falan toplayamazlar :D +1

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  3. Konuyu açarken dahi böyle bir istatistik yapmadım teşekkürler :D

Λ○T○Ξ○§ bunu beğendi.
  4. Aliens

Aliens User

Kusuruma bakma ama millet peti tekrar açmayıda yapıyor yani bunun yararı olmaz.

5. CapricaSix

CapricaSix User

Ben Günde Elime 5-6 Saat Kutu Topluyorum Pvp'de.Ben Kutu Toplarken Pet Gidip Kırmızı Açınca Ne Olacak? Eğer Bu Fikir Kabul Edilecekse Benimde Önerim Var,
    Haritadaki Kutu Sayısı 2-3 Kat Artsın.Pet Ve Ben Saatte 12K Felan Uri Kasıyorum.Bu Demektir Ki Petsiz 8-9K Felan Kasarım.Haritada Pet Kullanamayacaksak Kutu Sayısı Artarsa Tek Başıma 12K Uriyi Yine Toplayabilirsem O Zaman Olabilir.

Son düzenlenen: 14 Eylül 2015
  6. otomatık cpu takmişlar darkorbit bence çok kişi elle topluyor petıde açık petı ondan uzaklaşsa o mayınlı kutuyu alsan patlasa bot mı sanar darkorbit ne saçma

bence saçma bi fikır

7. saçma yorumun için teşekkür ederim.

estağfurullah ne kusuru. biliyorum tekrar açma olayını ama sürekli pet patlarsa harcadığı vakit kazandığı uriyi karşılamaz vazgeçebilirler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Eylül 2015
  8. Aliens

Aliens User

haklısın ama açıkçası çokta etkili diyemem. çünkü bu kutuların normal oyuncuların petine gelme riskide var ve onlara çok haksızlık olur. ki birde 350 uridium olunca tamir adalet bozuluır.

9. saten bu avantaj kutularının olması cok sacma pvp demek savas demek savas olan yerde kutunun ne işi var ayrıca ?
    bütün avantaj kutuları kalksın yaratıkların urileri arttırılsın daha güzel daha dolu server olur.
    veyahut yeni harita acılabilir daha yeni yaratıklar cıkabilir.

10. beyler kutu için captha kodu çözen var rengi ayırd edenide yaparlar bence ama güzel fikir :D

☆☆FЄTİH☆☆ bunu beğendi.
  11. İmzamda belirttiğim ve yeni yaratıkların bulunduğu öneriye destek verebilirsin :D

12. Güncel

13. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Yeni Kurallar gereği , Bu bölüme açılan Anketsiz konular kaldırılacaktır.

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.