Bug / Oyun hatasi Bonus kutusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™SQUΔRΞ-SΔUSΔGΞ™ tarafından 5 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kurtarılan mal protokollerini 3. seviye olmak üzere pet'e fulledim 2 gündür kutu topluyorum hem kendim hem de petime toplatıyorum ama 3. saatten sonra dikkat ettim ki ilk kutu toplamaya başladıgım gibi uridium çıkmıyor kutulardan 3. saatten sonra kesiliyor resmenbir kaç arkadaşıma sordum soğuma süresi var dediler doğru öu var mı böyle bir şey eğer var ise ne aralıklarla kutu toplamalıyım pc başın da boşa zaman geçiriyorum

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Soğuma süresi gibi bir durum yoktur. Avantaj kutularından çıkan uridium tamamen sizin şansınıza bağlıdır.

İyi forumlar.

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba,

Soğuma süresi uygulaması mevcuttur. TS'den sorabilirsiniz.

Cellat_Tr bunu beğendi.
  4. truffle1

truffle1 User

aynen öyle durum mevcut, tecrübeyle sabit...

Cellat_Tr bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Resmi olarak "soğuma süresi" gibi bir durum yoktur. Takım arkadaşımın verdiği bilgi doğrudur.

Kulaktan dolma bilgilere inanıp inanmamak sizin kararınız. Lakin unutmayın, aynı kişiler bir kaç ay önce o kulaktan dolma bilgiler ile öğe denetle diyerek hazırlanan sahte görsele inanarak oyunun kapatılacağına inanıyordu.

İyi forumlar.

Atakentlistyla bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.