Kutlama Bonus Ödüller Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve sütsüznuri. tarafından 29 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Richie

Richie User

Evet yine günlerce palladium haritaısnda milyonlarca kez ölenlere yarayacak bir özellik. Adamlar ömür boyu topluyorlar palladiumu arkadaş biz neyini anlatamıyoruz bunun yav. Versene 100 öldürmeye göre bu ödülleri !

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu başlığınızı uygun bir şekilde düzenledim ve konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Şanslı gününüzdeymişsiniz :)

İyi forumlar.

3. EzzCooL

EzzCooL User

Geçen hafta hevesi burnundayken herkesin benim epsilon kapısına vermişti bu ödülü .Almadım tabiki :) Petime yatırım yapacak kadar gelişmedim. Üstelik epsilon kapısı malum şuan pro lazerleri varken , gelişmiş lf4ler korsan kutularından düşerken gereksiz bir kapı.

4. yaw knk sende nekadar şikayet ediyon çok mutsuz bir insansın adamlar zaten topluyorlar palayı bu etkinlik olsada olmasada topluyorlar en azından bizim içinde bir kolaylık ben şahsen buna sebep kapı açmam ama nasıl olsa zeta yapıyorum acelemde yok denk geldikçe faydalanırım.biraz mutlu ol knk seni böyle gördükçe benimde şevkim kırılıyo haa.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. %100 haklısın. Aynı tarzda yorum yapacaktım üşendim. Eline sağlık

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  6. Richie

Richie User

Sıkıcı oluyor kardeş ben bile bunalıyorum artık 5-3 e git öldür 5-3 e git öldür, ne güzel agatus geldi zaman keyifli keyifli insanlara oyunu zehir ediyordum. Bu gibi gelişmeler iinsanları daha da ortaya itiyor.
    Tabi tabi işine geliyor ya %100 olur.